Neler Yeni

HANGİ İNTERNET SAĞLAYICISINA GEÇMELİYİM ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
Arif güngör
Yıllardır Türk Telekom kullanıyorum ve artık gına geldi. Pakette görünen (arayıp müşteri hizmetlerine sorduğumuzda) 26 mbps download 4 mbps upload görünüyor fakat hız testi yaptığım zaman (Farklı farklı sitelerden) 12 mbps geçmiyor download upload ise 0.6 yı geçmiyor. 2 yıllık sözleşmemiz var ve bu yılın sonunda bitiyor (aralık ayında).

1- Ben şimdi bu paketi iptal ettirsem benden para alırlar mı ? bir duyum almıştım 2 yıllık sözleşmelerde iptal ediliceği zaman ödeme yapılmıyor diye.

2- Hangi internet sağlayıcısına geçmeliyim ? internet hızı yüksek, uygun fiyatlı(80-90 TL civarı Maximum 100 tl) ve güvenilir olmalı.

Altyapı bilgilerim ektedir.

Yorumlarınızı bekliyorum.

Ekler

• Screenshot_1.jpg
    Screenshot_1.jpg
    49.7 KB · Hit: 56

Ricciardo

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,893
İsim
Mehmet
Ben de yıllarca tt den yeterince çekip birkaç aydır Superonline'a geçtim, şu sıralar bazı sorunlar yaşamıyor değilim ama söylemem gerekir ki verdikleri hızların arkasında duruyorlar. Hatta gece geç saatlerde 2 katına da çıkıyor. Diğer sorunlarımla ilgili de yardımcı olmayı denediler ama modemleri çok dandik geldi bana açıkçası, jitter yedirmiyor ama bağlantı sorunları yaşatıyor bana, aklınızda bulunsun.

Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
Arif güngör
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben de yıllarca tt den yeterince çekip birkaç aydır Superonline'a geçtim, şu sıralar bazı sorunlar yaşamıyor değilim ama söylemem gerekir ki verdikleri hızların arkasında duruyorlar. Hatta gece geç saatlerde 2 katına da çıkıyor. Diğer sorunlarımla ilgili de yardımcı olmayı denediler ama modemleri çok dandik geldi bana açıkçası, jitter yedirmiyor ama bağlantı sorunları yaşatıyor bana, aklınızda bulunsun.
Bende modem var 200 tl ye almıştım türk telekomdan onu kullanabilirim değil mi değiştirsem bile sağlayıcımı

Ricciardo

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,893
İsim
Mehmet
Bende modem var 200 TL ye almıştım türk telekomdan onu kullanabilirim değil mi değiştirsem bile sağlayıcımı
Şahsi modeminse kullanabilirsin diye biliyorum zaten öyle olmasa sadece iss ler modem satardı herhalde. Ben hiç şahsi modem alıp kullanmadım o yüzden sen yine de daha iyi bilene sor derim yanlış yönlendirilme ihtimalini elimine et :)

Top Bottom