Neler Yeni

Hangi internet sağlayıcısını seçmeliyim (altyapı 1000mbps)

Chİeff

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
onur
Merhabalar geçtiğimiz hafta taşındım yeni taşındığım evin altyapısı 1000 mbps (türk telekom) eski evde turknet kullanıyordum fakat yeni eve nakil edeceğim sıra müşteri hizmetleri ile görüşmemde bana maksimum 100 mbps verebileceklerini söylediler bu sorunu araştırdım ve türknetin telekom altyapısını kiraladığı için maks. 100 mbps vereceğini öğrendim (türknet kendi altyapında 1000 veriyormuş). Dolayısıyla türknet den vazgeçmek zoruna kaldım her ne kadar memnum olsam da şimdi ise daha farklı bir operatör arayışı içerisindeyim altyapım 1000 mbps fakat 500 mbps bir internet gayet yeterli olur. Bilgisi olan varsa yardımcı olursa çok sevinirim şimdiden teşekkürler. Son olarak da türk telekom alırsam gün içerisinde internet kesilmesi gibi durumlar yaşar mıyım?

Not: Turkcell superonline altyapısı mevcut değil.

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,039
İsim
Emre siyah
türk telekom alabilirsin . fiber için en iyi hizmeti turknet,turktelekom vericektir ucuz bir şey istiyorsan comnet tercih edebilirsin.

Chİeff

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
onur
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
comnet sağlayıcısını araştırdım biraz fakat müşteri hizmetlerinin kötü olduğunu söylediler sen herhangi bir sorun yaşadın mı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

türk telekom alabilirsin . fiber için en iyi hizmeti turknet,turktelekom vericektir ucuz bir şey istiyorsan comnet tercih edebilirsin.
comnet sağlayıcısını araştırdım biraz fakat müşteri hizmetlerinin kötü olduğunu söylediler sen herhangi bir sorun yaşadın mı?

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,039
İsim
Emre siyah
Mesaj otomatik birleştirildi:

ben bir sıktını yaşamadım.

Top Bottom