Neler Yeni

Yardım Hangi ISS sağlayıcısını önerirsiniz?

Smtcee

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
822
İsim
Samet
Arkadaşlar merhaba,

Ocak ayında TT sözleşmem bitiyor ve bana sundukları teklif "100 mbit fiber internet 24 ay sözleşme aylık 219₺" bu teklifi kabul etmeyeceğimi ve başka bir sağlayıcı ile anlaşacağımı söyledim.

Comnet, gıbırnet, millenicomnet, türknet, netspeed, kablonet vs. sağlayıcılardan hangisini kullanıyorsunuz? Öneriniz nedir, referans kodu olan varsa öncelikle memnuniyetini anlatıp kodunu paylaşırsa sevinirim.

Aklımda comnet ve netspeed var.

Yardımlarınız için teşekkürler.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Milleni kullanıyorum memnunum.

PurpleWebb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
Deniz Duran
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Oyunları, Bilgisayar Donanımları, Yazılım-Programlama, Kitap Okumak vs.
Türknet kullanıyorum Statik IP hizmeti ile birlikte ve memnunum.
Davet Kodu: TCD48WM26CCM

ahmetbirs

80+ Bronze
Arkadaşlar merhaba,

Ocak ayında TT sözleşmem bitiyor ve bana sundukları teklif "100 mbit fiber internet 24 ay sözleşme aylık 219₺" bu teklifi kabul etmeyeceğimi ve başka bir sağlayıcı ile anlaşacağımı söyledim.

Comnet, gıbırnet, millenicomnet, türknet, netspeed, kablonet vs. sağlayıcılardan hangisini kullanıyorsunuz? Öneriniz nedir, referans kodu olan varsa öncelikle memnuniyetini anlatıp kodunu paylaşırsa sevinirim.

Aklımda comnet ve netspeed var.

Yardımlarınız için teşekkürler.
Merhaba ben bir süredir comnet kullanıyorum türknet zamlarından sonra geçtim, aklımda birçok soru işareti vardı ön yargılıydım fakat hiç umduğum gibi olmadı türknetten aldığım aynı hızı daha uygun fiyata almaya devam ettim, hatta aynı hafta mahallemdeki bir arkadaşımda geçiş sağladı onda da bir problem ile karşılaşmadık, forumda bununla alakalı bir konu açmıştım ve forumdan bir arkadaşımızda benim kodumu kullanarak comnetli oldu şuan oda sorunsuz kullanıyor oldukça uygun fiyata 1 e 1 şahit olduğum alan ve kullanan kimsede sorun çıkmadı. Kafana yatar almayı düşünürsen
CMT837PWP referans kodum

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,976
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113

bextrium

80+
Gıbırnet kullanıyorum, altyapım 1000mbps Türk Telekom altyapısı. 200mbps Download 30 Upload için 170 lira veriyorum. Sanırım daha hesaplı bir iss yok şuan. Kopma, bağlantı problemi vs yaşamadım 3 aydır. Tavsiye ederim.

erman500

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
efe
haziran ayından beri netspeed kullanıyorum gayet memnunum. netspeed ile turknet arasında kalmıştım fakat müşteri hizmetlerinin olması ve vdsl altyapısı kullanmamdan ötürü netspeedin fiyat avantajının bulunması sebebiyle netspeedi seçtim. iyiki de seçmişim diyorum çünkü bugüne kadar bir sorun yaşamadım. bi kere müşteri hizmetlerini aramak durumunda kaldım ondada sorunu hemen çözdüler gayet ilgililerdi . fiyatları kasım ayından itibaren 159 tl oldu. yani zam geldi ancak diğer iss lerde bu zammı kasım ayı itibariyle yapacaklar( millenicom vb ) . kod kullandırtma amacında değilim ancak şunu bilmeni isterim . kod ile kayıt olursan 12 ay boyunca 10 tl indirimli kullanırsın . buna ek olarak kodunu kullanacağın kişinin düzenli olarak faturalarını aksatmadan gününde ödüyor olması önemli. yoksa indirim iptal olur bilgin olsun . tabi bu durum senin içinde geçerli :)

ARDELENO

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
371
İsim
enes
Türknete gelen son zam sonrası herkes gibi ben de comnete geçtim. Comnet aylık 100 TL. İnterneti ertesi gün bağladılar. Comnet de türk telekom altyapısı ile çalışıyor yani hız olarak en ufak bir fark yok. Aynı kablodan gelen aynı internet ama nerdeyse yarı fiyatını ödüyorsunuz. Kod ile 30 gün bedava internet kazanırsın. Eğer comnete geçmeyi düşünürsen ekrandaki hediye kodunu kullan. Hem interneti test etmiş olursun. Comnette sözleşme ve taahhüt yok yani İstediğiniz zaman iptal edebilirsiniz veya başka internet servis sağlayacıya geçebilirsiniz. Destek sistemi de çok hızlı çalışıyor. Ben şuana kadar comnette hiçbir sorun ile karşılaşmadım.

Comnet 30 Gün Hediye İnternet Kodu: CMT938SQY

AlphaOMG

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
672
İsim
Ömer Keskin
Gıbırnet kullanıyorum, altyapım 1000mbps Türk Telekom altyapısı. 200mbps Download 30 Upload için 170 lira veriyorum. Sanırım daha hesaplı bir iss yok şuan. Kopma, bağlantı problemi vs yaşamadım 3 aydır. Tavsiye ederim.
Türknet kullanıyorum 1000/1000 hız alıyorum 140 TL ödüyorum. Kendi alt yapısının olduğu yerde en hesaplı en performanslı İSS TurkNet.

ÇiktaMuz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Ömer
100 mbit 220tlyi kabul etmeni öneririm aralarındaki en istikrarlı internet türktelekom olacaktır. diğerleri de gelen zamlarla yakında o fiyatları geçer. malum olanları biliyoruz

Smtcee

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
822
İsim
Samet
100 mbit 220tlyi kabul etmeni öneririm aralarındaki en istikrarlı internet türktelekom olacaktır. diğerleri de gelen zamlarla yakında o fiyatları geçer. malum olanları biliyoruz
Hocam az önce tekrar aradılar ve yanlış fiyat bilgilendirmesi olduğunu söylediler, 100 mbit ilk 12 ay 259₺ sonraki 12 ay 279₺ 200 mbit için ilk 12 ay 299₺ sonraki 12 ay için 349₺

Açıkcası tahaaütlü sözleşme imzalamak istemiyorum ve fiyatı çok pahalı. Geçeceğim iss sağlayıcısıyla görüşüp 12 ay fiyatı tek çekim olarak ödemeyi talep edeceğim. Yani 100 mbit paketi 149₺ ye aldım varsayalım 1800₺ nakit ödeyip gelecek olan zamlardan hiç etkilenmemek istiyorum açıkcası.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Türknet kullanıyorum 1000/1000 hız alıyorum 140 TL ödüyorum. Kendi alt yapısının olduğu yerde en hesaplı en performanslı İSS TurkNet.
Hocam maalesef altyapı olarak 1000 mbit türknet yok :(

Türknete gelen son zam sonrası herkes gibi ben de comnete geçtim. Comnet aylık 100 TL. İnterneti ertesi gün bağladılar. Comnet de türk telekom altyapısı ile çalışıyor yani hız olarak en ufak bir fark yok. Aynı kablodan gelen aynı internet ama nerdeyse yarı fiyatını ödüyorsunuz. Kod ile 30 gün bedava internet kazanırsın. Eğer comnete geçmeyi düşünürsen ekrandaki hediye kodunu kullan. Hem interneti test etmiş olursun. Comnette sözleşme ve taahhüt yok yani İstediğiniz zaman iptal edebilirsiniz veya başka internet servis sağlayacıya geçebilirsiniz. Destek sistemi de çok hızlı çalışıyor. Ben şuana kadar comnette hiçbir sorun ile karşılaşmadım.

Comnet 30 Gün Hediye İnternet Kodu: CMT938SQY
Peki comnet 12 ay ödemeyi direkt kabul eder mi? Gelecek zamdan etkilenmemek açısından.

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Hocam az önce tekrar aradılar ve yanlış fiyat bilgilendirmesi olduğunu söylediler, 100 mbit ilk 12 ay 259₺ sonraki 12 ay 279₺ 200 mbit için ilk 12 ay 299₺ sonraki 12 ay için 349₺

Açıkcası tahaaütlü sözleşme imzalamak istemiyorum ve fiyatı çok pahalı. Geçeceğim iss sağlayıcısıyla görüşüp 12 ay fiyatı tek çekim olarak ödemeyi talep edeceğim. Yani 100 mbit paketi 149₺ ye aldım varsayalım 1800₺ nakit ödeyip gelecek olan zamlardan hiç etkilenmemek istiyorum açıkcası.

Hocam maalesef altyapı olarak 1000 mbit türknet yok :(

Peki comnet 12 ay ödemeyi direkt kabul eder mi? Gelecek zamdan etkilenmemek açısından.
zaten peşin ödüyorsun comnette 1 ay/3 ay/6 ay gibi

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Eğer tek problem fiyat ise. Hepsi zamanla o fiyata gelecek.

Top Bottom