Neler Yeni

Hangi İSS Tercih Etmeliyim

uydu3

80+ Silver
Arkadaşlar şu an türk telekomdayım 5.ay taahhütüm bitiyor ve değiştireceğim şu an VDSL kullanıyorum Aklımda türknet millenicom netspeed var.
Benim için en önemli şeylerden biri taahhüt kesinlikle olmamalı ve bir kaç sene önce millenicomu almıştık taahhüt yok diyerek bizi kandırmışlardı fakat 2sene gibi bir taahhüt vardı çıkamıyorduk ve kesintiler oluyordu.

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Saha dolabı uzaklığı ciddi anlamda 500 metreyse kesintiler yaşayacaksınızdır. 192.168.1.1 girip xDSL bilgilerinizi atabilir misiniz? Şu an da VDSL kullanıyor musunuz? CRC değerlerini merak ettim.

Muhammet Tunçay

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
652
İsim
Muhammet
Arkadaşlar şu an türk telekomdayım 5.ay taahhütüm bitiyor ve değiştireceğim şu an VDSL kullanıyorum Aklımda türknet millenicom netspeed var.
Benim için en önemli şeylerden biri taahhüt kesinlikle olmamalı ve bir kaç sene önce millenicomu almıştık taahhüt yok diyerek bizi kandırmışlardı fakat 2sene gibi bir taahhüt vardı çıkamıyorduk ve kesintiler oluyordu.
Taahhüt yok diyip taahhüt yapamazlar o neymiş öyle.

sefagkts

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
148
İsim
Sefa Göktaş
Instagram
sefa_gkts
Twitter
sefa_gkts
Facebook
sefa753
Ben Türknet kullanıyorum kesinti yaşamıyorum hız problemi yaşamıyorum ve bunun için mh ile işim olmuyor haliyle mh hakkında bir şey diyemem ilk bağlattığımda modem gelmedi aradım hemen cevaplamışlardı. Alt yapın iyi olduğu sürece sıkıntı yaşayacağını sanmıyorum 35lik pakette 5 ping 33 5.5 hız alıyorum alt yapı max 75 destekliyor VDSL2 ama yükseltmedim. Tavsiye ederim sözleşmesi yok zaten dene iyi olmazsa iptal edersin. Kod verebilirim bu arada hem sen hem ben 1 ay ücretsiz kullanabiliriz.

Muhammet Tunçay

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
652
İsim
Muhammet
Ben Türknet kullanıyorum kesinti yaşamıyorum hız problemi yaşamıyorum ve bunun için mh ile işim olmuyor haliyle mh hakkında bir şey diyemem ilk bağlattığımda modem gelmedi aradım hemen cevaplamışlardı. Alt yapın iyi olduğu sürece sıkıntı yaşayacağını sanmıyorum 35lik pakette 5 ping 33 5.5 hız alıyorum alt yapı max 75 destekliyor VDSL2 ama yükseltmedim. Tavsiye ederim sözleşmesi yok zaten dene iyi olmazsa iptal edersin. Kod verebilirim bu arada hem sen hem ben 1 ay ücretsiz kullanabiliriz.
Altyapın iyiyse hangisine geçsen memnun kalırsın bence. Altyapın kötüyse de müşteri hizmetleri daha iyi olana geçmek daha mantıklı.

sefagkts

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
148
İsim
Sefa Göktaş
Instagram
sefa_gkts
Twitter
sefa_gkts
Facebook
sefa753
Altyapın iyiyse hangisine geçsen memnun kalırsın bence. Altyapın kötüyse de müşteri hizmetleri daha iyi olana geçmek daha mantıklı.
Yani hemen hemen öyle ben türknet kullandığım için önerdim.

uydu3

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Saha dolabı uzaklığı ciddi anlamda 500 metreyse kesintiler yaşayacaksınızdır. 192.168.1.1 girip xDSL bilgilerinizi atabilir misiniz? Şu an da VDSL kullanıyor musunuz? CRC değerlerini merak ettim.
Şu anda vdsl kullanıyorum xdsl bilgilerine nereden bakacağım
Taahhüt yok diyip taahhüt yapamazlar o neymiş öyle.
Eskiden yaptılar ve internettede çok mağduru vardı
Türknette sorgulatınca 35mbps max diyor teşekkürler bilgin için
Netspeed altyapı sorgulamasını attım konuya

Muhammet Tunçay

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
652
İsim
Muhammet

Eskiden yaptılar ve internettede çok mağduru vardı

Türknette sorgulatınca 35mbps max diyor teşekkürler bilgin için

Netspeed altyapı sorgulamasını attım konuya
Alabileceğin hızı demiyorum altyapı olarak. Sürekli kesilmeler oluyor mu? Hız düşmeleri, ping sorunu oluyor mu?

uydu3

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Alabileceğin hızı demiyorum altyapı olarak. Sürekli kesilmeler oluyor mu? Hız düşmeleri, ping sorunu oluyor mu?
Şu an türk telekomdayım bir kere bile ping sorunum kesilme olmadı fakat 8mbps paketim var 7mbps alıyorum

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
TürkTelekom kullanıyorsanız zaten sayfaya başarıyla giriş yapınca hemen aşağıda DSL Bağlantısı diye bilgiler yazıyor.

1618658818534.png

Bir yerden kopyaladım böyle oluyor genelde.

uydu3

80+ Silver
Top Bottom