Neler Yeni

Hangi jbl kafaüstü kulaklık daha iyi

Robin Buckley

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,506
İsim
Çağrı
Instagram
balcikcagri
Steam
1152560674
Discord
Çağrı#6760
Selam arkadaşlar, jbl in kafaüstü kulaklık serilerinden bir kulaklık alacağım ama hangisi daha iyi karar veremedim 510 mu 520 mi 560 mı veya başka model var mı, en iyisi atar mısınız buraya

foruma bayağıdır girmiyorum ama sizin kulaklıklardan anladığınızı hatırlıyorum hocam @Evil Belief

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,624
İsim
göksel yurtcan
en üst seri iyidir diyebilirim hocam ama bana sanki sesleri yeteri kadar iyi değilmiş gibi geldi tüm jbl ürünlerinin ben zamanında aynı paraya jbl yerine denon almıştım onun sesi çok daha kaliteliydi eğer bulabiliyorsanız o tarz markalara bakın derim ama illa jbl alacaksanız en üst seri en iyiidir

Robin Buckley

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,506
İsim
Çağrı
Instagram
balcikcagri
Steam
1152560674
Discord
Çağrı#6760
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
en üst seri iyidir diyebilirim hocam ama bana sanki sesleri yeteri kadar iyi değilmiş gibi geldi tüm jbl ürünlerinin ben zamanında aynı paraya jbl yerine denon almıştım onun sesi çok daha kaliteliydi eğer bulabiliyorsanız o tarz markalara bakın derim ama illa jbl alacaksanız en üst seri en iyiidir
Model olarak hangisi en üst oluyor onu anlamadım işte sanırım jbl de sayılar arttıkça iyi olan model falan düşüyor. 520 olan model 560tan daha iyi mesela ama 510 520 den iyi mi anlamadım

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,860
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Dedikleriniz arasında 520 daha iyidir. Bütçeniz el veriyorsa 720 serisine bakabilirsiniz arkadaşın dediği gibi. Oldukça otantik olarak Anker'in ürünlerine de bakmanızı öneririm.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,032
Üyeler
140,750
Son üye
alpermenekse
Top Bottom