Neler Yeni

Hangi kasa (sadece iyi bilen arkadaşlar cevaplarsa çok sevinirim)

LastShot

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,290
İsim
Berk Esenli
Merhabalar yaza doğru pc toplayacağım ve pcdeki kasayı hala seçemedim diyebilirim.Arada kaldığım 2 tane kasa var bilen arkadaşlar cevaplarsa çok sevinirim;
-Cooler Master mb511(veya 520)
-Corsair spec delta
1)Spec deltayı tercih edersem fiyat performanstan ederim kesinlikle.Yani asıl sorum şu ki aralarındaki 350-400tllik fark verilir mi bu farka değer mi öyle sorayım.Rgb olarak daha fazla beğendim cooler masterı fakat sadece rgbye 350tl fark vermem onun dışında deneyen test eden arkadaşlar hava akışı vb. özelliklerini beğendiler mi yazarlarsa çok makbule geçer.
2) Bi sorum da şu ki mb 511 ve mb 520 arasında ön tarafta mesh ızgara farkı vardı bu mesh ızgarayı istediğimiz zaman kasadan çıkarabiliyor muyuz?

Mr_Can

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Mert Can Gençer
Aga ben sana dark guardian pro serisi kasa önerim sen bak siteye youtubeye fln beyeneceğinden eminim hem fiyatı zorlamaz hem de güzel şık tasarımlı

LastShot

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,290
İsim
Berk Esenli
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aga ben sana dark guardian pro serisi kasa önerim sen bak siteye youtubeye fln beyeneceğinden eminim hem fiyatı zorlamaz hem de güzel şık tasarımlı
Eyvallah kral

cnut

80+ Bronze
Merhabalar yaza doğru pc toplayacağım ve pcdeki kasayı hala seçemedim diyebilirim.Arada kaldığım 2 tane kasa var bilen arkadaşlar cevaplarsa çok sevinirim;
-Cooler Master mb511(veya 520)
-Corsair spec delta
1)Spec deltayı tercih edersem fiyat performanstan ederim kesinlikle.Yani asıl sorum şu ki aralarındaki 350-400tllik fark verilir mi bu farka değer mi öyle sorayım.Rgb olarak daha fazla beğendim cooler masterı fakat sadece rgbye 350tl fark vermem onun dışında deneyen test eden arkadaşlar hava akışı vb. özelliklerini beğendiler mi yazarlarsa çok makbule geçer.
2) Bi sorum da şu ki mb 511 ve mb 520 arasında ön tarafta mesh ızgara farkı vardı bu mesh ızgarayı istediğimiz zaman kasadan çıkarabiliyor muyuz?
Kasaya para yatırmak kesinlikle sistemine bir performans etkisi olmayacaktır tabii kötü hava akışı olan bir kasa almaz isen.
Benim sana önerim hem uygun fiyatlı hemde RGB fanlı olup üstüne birde temperli cam koydukları Ranker markasının full mesh kasası.

utkuversus

80+ Bronze
Delta ile MB511 karşılaştırılamaz bile. MB511 çok daha üstün bir kasa. Hava akımı da gayet iyi.

LastShot

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,290
İsim
Berk Esenli
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
2.sorumu da bilen varsa cevaplayabilir mi ayrıca cevap veren arkadaşlara çok teşekkürler.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
948,673
Üyeler
149,426
Son üye
Ryder W
Top Bottom