Neler Yeni

Yardım Hangi Kasayı Tercih Etmeliyim ?

Hasdur Bakiye

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
612
İsim
Hasdur Bakiye

Can...

80+ Platinum
Kendi Kullandığım Kasanın Fanlarını ; https://www.gelbura.com/urun/id-cooling-xf-12025-sd-k-4pin-pwm-120mm-kasa-fani

Değiştirsem Nasıl Olur Sizce ?
Gereksiz bence hocam ama üste iki daha lazımsa alabilirsin hava akışını bir tık daha üst seviyelere çıkar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kendi Kullandığım Kasanın Fanlarını ; https://www.gelbura.com/urun/id-cooling-xf-12025-sd-k-4pin-pwm-120mm-kasa-fani

Değiştirsem Nasıl Olur Sizce ?
Hepsini değiştirmene gerek yok hocam üstte yoksa fan oraya da al iki tane egzoz fan olarka kullanırsın arkada da yoksa oraya da al bir tane öncekileri ellemene gerek yok bozuk değilseler

Hasdur Bakiye

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
612
İsim
Hasdur Bakiye
Gereksiz bence hocam ama üste iki daha lazımsa alabilirsin hava akışını bir tık daha üst seviyelere çıkar

Hepsini değiştirmene gerek yok hocam üstte yoksa fan oraya da al iki tane egzoz fan olarka kullanırsın arkada da yoksa oraya da al bir tane öncekileri ellemene gerek yok bozuk değilseler
Bozuk Değiller Fakat Hava Akımı Olarak Kötü Olduğu İçin Komple Değiştirmek İstedim

Kullandığım Kasadakileri Satarsam 7 Adet https://www.gelbura.com/urun/id-cooling-xf-12025-sd-k-4pin-pwm-120mm-kasa-fani almayı düşündüm

Can...

80+ Platinum
Bozuk Değiller Fakat Hava Akımı Olarak Kötü Olduğu İçin Komple Değiştirmek İstedim
Kötüyse değiştir hocam fark eder sıfır kasa almaktan iyidir en azından o Asus kasayı almaktan 😂

Can...

80+ Platinum
Kasa Kötü Değil Hava Akışı Açısından MB511< AP201
Tamamen senlik bir durum hocam rgb pc isinmiyorsa fazla üste iki tane daha al geç isiniyorsa render vs alıyorsan pc daha bir serin olsun dersen alabilirsin tamamen senin kullanmana bağlı ve ısı değerlerine bağlı bir durum

Dahası  
Reaksiyon skoru
127
İsim
Batuhan KARALAR
Instagram
batuhan.karalar
Twitter
365batuhan
Bu kasadan mATX kasaya geçmek mantıklı değil. Hava akışının çok kötü olduğunu sanmıyorum ama fan eklersen şikayetin çözülür diye düşünüyorum.

Hasdur Bakiye

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
612
İsim
Hasdur Bakiye

Hasdur Bakiye

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
612
İsim
Hasdur Bakiye
7692_03.jpg

Beyler Şu Mavi Plastikleri Nereden Bulabiliriz

Hasdur Bakiye

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
612
İsim
Hasdur Bakiye
Ek bir bilgi daha vereyim ID cooling markası sıvı soğutma sisteminde de bu fanları radyatör fanı olarakta kullanıyor.
Açıklama Kısmında Gördüm Evet Gayet İyi Fanlar Yorumlarıda Güzel Fakat Gelbura.com'da Kargo Ücreti Fazla Başka Ucuz Alınabilecek Yer Varmıdır Acaba

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,096
Üyeler
140,767
Son üye
estqxopXl
Top Bottom