Neler Yeni

Yardım Hangi klavye almalıyım? Klavye Önerisi

tugay05

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
Tugay gedik
Bütçe
1100
Dostlar merhabalar yeni bir sistem aldım yaklaşık 12 senedir laptop kullanıyorum ve klavye ihtiyacım var Mekanik ve uzun ömürlü bir klavye istiyorum numpad olsa güzel olur
Bu 2 klavye arasında kaldım çok fazla bir ücret vermek istemiyorum hangisini önerirsiniz?

Başka mekanik klavye öneriniz var ise sevinirim bu fiyat bantlarinda

Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
Tnc öz
Dostlar merhabalar yeni bir sistem aldım yaklaşık 12 senedir laptop kullanıyorum ve klavye ihtiyacım var Mekanik ve uzun ömürlü bir klavye istiyorum numpad olsa güzel olur
Bu 2 klavye arasında kaldım çok fazla bir ücret vermek istemiyorum hangisini önerirsiniz?

gamepower markasına pek yaklaşmanı tavsiye etmem

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Gamepower klavyede üzebilir.

Mertcetinkaya06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
230
İsim
Mert çetinkaya
Razer tavsiye ederim

Alkameturkes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
Alkame
Gamepowerdan uzak dur bence :D Hp omen kullanmadım onu bilmiyorum, amazondan yurtdışı klavyelere baktın mı?

tugay05

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
Tugay gedik
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Gamepowerdan uzak dur bence :D Hp omen kullanmadım onu bilmiyorum, amazondan yurtdışı klavyelere baktın mı?
Yurtdışı klavyelerde pek markalarını bilmediğim için güvenemiyorum açıkçası bazılarına baktım çok küçük klavyeler

Akhiore

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
513
İsim
Oğuzhan Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak fırsatlar
Aliexpresten yada amazondan %75 bir klavye al bence evde razer var yine amazondan aldığim klavyeyi kullanıyorum çünki daha güzel geliyor illa marka olsun diyorsan razer

Diartios

80+
gamepower klavye aldım(gamepower ogre rgb red switch) 1 yıl içinde space ve tab tuşu bozuldu direkt sağlam bi asus rog klavyeye geçiş yaptım

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,342
İsim
Selim
Hazır konu açılmışken Amazon üzerinden rog strix serisi klavye önerisi alabilirim 😁

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,942
İsim
Emir

gamepower ogre kullanıyorum 2yıldır kronik w a s d tusu basmama sorunu vardı garantıye verdımd uzeltmıslerdı garantısı bitti su an sanırım ve bir ara alt tab atarken duraksıyordu su an yok ama yıne de ogre rgb alınır mı alınabilir bence kendi deneyimlerime rağmen sıvıyla temas da oldu öyle bir sorun olmadı

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,764
İsim
göksel yurtcan

omen encoder en mantıklı klavye hocam bu bütçedeki cherry mx switchleri gayet kaliteli

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,272
Üyeler
146,677
Son üye
EndLead
Top Bottom