Neler Yeni

hangi klavyeyi seçmeliyim yada önerileriniz

Necati

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Necati ARMAN
arkadaşlar yaza doğru Rampage kbr-96 klavyeyi satın alacağım şu anda fiyatı 400 tl ondan'o fiyat aralığında bildiğiniz iyi bir klavye var mı? başka klavye önerir misiniz?? almak istediğim klavye de iyi mi?
abdullah abinin videosunu da izledim ama hani başka bir çeşit var mı diye merak ediyorum sizlerin önerebileceği.

Etzel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Abdussamet KAVAK
Ben oyun oynamanın yanı sıra çok yazı yazıyorum bundan dolayı mekanik olmayıp kaliteli bir şey aramıştım sessiz olması için. Corsair k55 aldım gayet memnunum. Türkçe orijinal tuş dizilimi, makro tuşlar, RGB, ses kontrolleri vs. Gayet özelliği olan bir klavye. Corsair icue yazılımıyla kontrol de edebiliyorsun. Bence bu da aklında bulunabilir illa mekanik bakmıyorsan.

Teekzie

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Emir Tutan
arkadaşlar yaza doğru Rampage kbr-96 klavyeyi satın alacağım şu anda fiyatı 400 tl ondan'o fiyat aralığında bildiğiniz iyi bir klavye var mı? başka klavye önerir misiniz?? almak istediğim klavye de iyi mi?
abdullah abinin videosunu da izledim ama hani başka bir çeşit var mı diye merak ediyorum sizlerin önerebileceği.
Rampage Hydra R6 alabilirsin. Donanım Arşivi videosunu çekti (en son mekanik klavye karşılaştırması gibi bir videoda bahsediyor); ben de kullandım, bir tuşu basmamaya başlayınca klavyeyi servise gönderdim ve geri gelen klavye sıfır rgb modeliydi (gönderdiğim rgb olmamasına rağmen).

Necati

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Necati ARMAN
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bunu bakmamın artılarından bazıları su geçirmezliği (sanırım az sakarım da) yanı sıra bilek desteği nin yapısı hoşuma gitmişti ve güzel otuyor du Full RGB olması da beni cezbediyor (ışık seven biriyim). kasa sağlamlığı da güzel geldi bilek desteği az da ola önemli benim için

xcrinf

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mert Muhammet ERGÜN
bence kbr 96 gayet güzel bir seçim ?

Necati

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Necati ARMAN
Rampage Hydra R6 alabilirsin. Donanım Arşivi videosunu çekti (en son mekanik klavye karşılaştırması gibi bir videoda bahsediyor); ben de kullandım, bir tuşu basmamaya başlayınca klavyeyi servise gönderdim ve geri gelen klavye sıfır rgb modeliydi (gönderdiğim rgb olmamasına rağmen).
senin ki sanki şans a denk gelmiş gibi ? klavyeyi abdullah abi incelerken bakmıştım yeniden bir düşüne bilirim

Necati

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Necati ARMAN
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Arda Tali