Neler Yeni

Hangi Kule Tipi Soğutucu Alınmalı

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Berke

İşlemcim: Ryzen 5600

Dark Freezer X120 DKCCX120 İşlemci Soğutucu - 374-​

Performax PERFAN-120-H İşlemci Soğutucu -600-​

Snowman M200 İşlemci Soğutucu -160-​

Gametech Freezer HD3.0 İşlemci Soğutucu -500​

ID-COOLING SE-214-XT RGB 4Pin PWM 120mm İşlemci Soğutucu -608-​

Hangisi Alınmalı Ve Bunlar Hariç Önerilerinizde Önemli İşlemcim Ryzen 5600

D3ATHLY

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
752
İsim
Y K
snowman x4 almıştım harika

durall

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Dural ÖZPINAR
Üstadım naçizane görüşüm
Snowman' ı direkt ele derim. 2 Tane bakır ısı borusu çok tatmin edici performans vermez.
Gametech' de ele. Çok iri. Hem kasanın içerisinde çok yer kaplar, hem ağırlıktan sıkıntı çıkartabilir.
Diğer üç seçenek arasından (Dark Freezer, Performax veya Id-Cooling) hangisi hem bütçene, hem gözüne güzel geliyor ise onu al.
Bende de, benim yeğende de Ryzen 5600 var. Benim sistemde soğutucu Cooler Master Air MA410P, yeğenin sistemde Dark Freezer X120 takılı. Arada derece farkı 1-2.

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Berke
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Üstadım naçizane görüşüm
Snowman' ı direkt ele derim. 2 Tane bakır ısı borusu çok tatmin edici performans vermez.
Gametech' de ele. Çok iri. Hem kasanın içerisinde çok yer kaplar, hem ağırlıktan sıkıntı çıkartabilir.
Diğer üç seçenek arasından (Dark Freezer, Performax veya Id-Cooling) hangisi hem bütçene, hem gözüne güzel geliyor ise onu al.
Bende de, benim yeğende de Ryzen 5600 var. Benim sistemde soğutucu Cooler Master Air MA410P, yeğenin sistemde Dark Freezer X120 takılı. Arada derece farkı 1-2.
Peki Dark Freezer Alsam Sorun Olurmu?

durall

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Dural ÖZPINAR
Üstat dediğim gibi gözüne güzel gelirse, bütçene de uyarsa neden sorun olsun. Ama kaliteli bir termal macun kullan. Alacağın soğutucunun içinden çıkacak olan termal macun standart bir şey olacaktır. Grizzly Kryonaut öneririm. Güzel performans veriyor.

Top Bottom