Neler Yeni

Çözüldü✓ Hangi laptop daha iyi olur? Daha iyi öneriniz var mı?

Emsal

80+ Silver
1235u bir tık daha iyi ama çok da fark yok hocam çok hissedilmez bence

Bana kalırsa 2 sini de gözünle görüp incelersen thinkbook u alacağını düşünüyorum
Tabi benim bakış açım ben sadece özelliklere önem vermiyorum kasa kalitesi ekran kalitesi verdiği hissiyat vs de bakıyorum arada bayağı fark olsaydı dell derdim ben de ama performans da pek uçuk bir fark olucağını düşünmüyorum

HalefC4

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Halef Çayırcı
1235u bir tık daha iyi ama çok da fark yok hocam çok hissedilmez bence

Bana kalırsa 2 sini de gözünle görüp incelersen thinkbook u alacağını düşünüyorum
Tabi benim bakış açım ben sadece özelliklere önem vermiyorum kasa kalitesi ekran kalitesi verdiği hissiyat vs de bakıyorum arada bayağı fark olsaydı dell derdim ben de ama performans da pek uçuk bir fark olucağını düşünmüyorum
Hocam kasa benim için o kadar önemli değil ama ekran ips olsa iyi olurdu. Önemli bir sorum var bu bilgisayarlarla oyun motorları nasıl çalışır? Yazılım ve grafik tasarım öğrenmek için uygun mudur?

Emsal

80+ Silver
Hocam kasa benim için o kadar önemli değil ama ekran ips olsa iyi olurdu. Önemli bir sorum var bu bilgisayarlarla oyun motorları nasıl çalışır? Yazılım ve grafik tasarım öğrenmek için uygun mudur?
Hocam anlamıyorum o işten ancak heralde oyun motorlarının en düşüklerinden biri unity ve onda bile zorlanabilir bu laptoplar bilen arkadaşlar illaki vardır onun için ayrı konu açsan daha güzel olur

Existentia

80+ Silver
Ne kadar fark eder ona göre bilgilendirirseniz çok farklı değilse önemli değil ama herkes ips tercih etmemi söylüyor
valla TN panel çok kötü VA idare eder IPS en iyisi TN ile IPS arasındaki farkı kör göz anlar ama VA ile IPS arasındaki fark kaftanınızda canlanan kadardır

HalefC4

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Halef Çayırcı
valla TN panel çok kötü VA idare eder IPS en iyisi TN ile IPS arasındaki farkı kör göz anlar ama VA ile IPS arasındaki fark kaftanınızda canlanan kadardır
Anladım hocam teşekkür ederim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Masaüstü sipariş etim inşallah üzmez

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,841
Üyeler
140,706
Son üye
Kayra Işık