Neler Yeni

Çözüldü✓ Hangi laptopu almalıyım karar veremiyorum

Thermal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Burak Çavuş

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,377
İsim
Krom
acer nitro

yorumsizdeTR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
209
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
Acer soğutma konusunda uzman ama Asus da çok kaliteli oyun oynamayacaksaniz çok ben olsam asusu alırdım ama Acer da her türlü alınır diye düşünüyorum Dell de hoşuma gitmedi şahsen

BarbaraPalvin

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,807
İsim
Umut
İlgilendiği Kategoriler
her şey
Konuyla Alakasız Mesaj / Spam

Thermal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Burak Çavuş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Acer soğutma konusunda uzman ama Asus da çok kaliteli oyun oynamayacaksaniz çok ben olsam asusu alırdım ama Acer da her türlü alınır diye düşünüyorum Dell de hoşuma gitmedi şahsen
hocam oynayacağım max oyun forza 4 gerisi fazla zorlamaz gmod gta5 minecraft apex legends warzone falan
Mesaj otomatik birleştirildi:

lanet olsun bütün bir nesil laptop almak için yaşıyor

BarbaraPalvin

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,807
İsim
Umut
İlgilendiği Kategoriler
her şey
hocam oynayacağım max oyun forza 4 gerisi fazla zorlamaz gmod gta5 minecraft apex legends warzone falan

lanet olsun bütün bir nesil laptop almak için yaşıyor
Bir an ana sayfada görünce ben böyle bir konu açmadım,noluyor falan dedim.

Thermal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Burak Çavuş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
aynı soğutma performansı acer aspire için de geçerli mi hocam

yorumsizdeTR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
209
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
Hocam aspire modeli işlemcisi 5500u Intel kısmında 12. Nesili birak i5 10400f bile 5500u tokatlar 12. Nesili sen düşün hocam

Soğutma konusunda ise bence ısınır hocam ya nitro serisi mükemmel soğutması ama aspire için aynı şeyi söyleyemem

Thermal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Burak Çavuş
Hocam aspire modeli işlemcisi 5500u Intel kısmında 12. Nesili birak i5 10400f bile 5500u tokatlar 12. Nesili sen düşün hocam

Soğutma konusunda ise bence ısınır hocam ya nitro serisi mükemmel soğutması ama aspire için aynı şeyi söyleyemem
ASUS Tuf da kurtarmaz gibi duruyor o zaman hocam

Thermal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Burak Çavuş
Hocam ya Asus tuf al yada nitroyu ikiside üzmez
hocam 4gb 1650 yerine dell alayım diyorum 6gb vram var ama amd ekran kartlarını biliyorsunuz ki nvidia gibi bir markanın o kadar teknolojisi varken onlardan mahrum kalmak istemiyorum ASUS yetmezse aşırı sıkıntı olur o yüzden acer nitro alıcak gibiyim ama amazondan hiç alışveriş yapmadım güvenilir midir acaba

yorumsizdeTR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
209
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
hocam 4gb 1650 yerine dell alayım diyorum 6gb vram var ama amd ekran kartlarını biliyorsunuz ki nvidia gibi bir markanın o kadar teknolojisi varken onlardan mahrum kalmak istemiyorum ASUS yetmezse aşırı sıkıntı olur o yüzden acer nitro alıcak gibiyim ama amazondan hiç alışveriş yapmadım güvenilir midir acaba
Hocam Dell de AMD ekran kartı var şuan ki AMD ekran kartları çok sorunlu forumda bakın milyon kişi konu açtı drop vs şuan amd ekran kartları alınmaz Amazon en güvenilir yerdir hocam iade konusunda en iyi yerdir sorun çıkarmıyorlar direk alıyorlar iade eğer satıcı amazon.com.tr ise çekinmeden alın Acer soğutması güzel hocam bir yandan da Asus kalitesi ikiside iyidir hocam fark etmez

Top Bottom