Neler Yeni

Hangi monitör alınır

Doc Hudson.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
236
İsim
BehzatÇ
Merhaba arkadaşlar önceki konularda yardımcı olan arkadaşlara teşekürler bütçeyi biraz arttırabildik bu iki monitörden birini alacağız hangisi daha iyidir

Semiramis41

80+ Bronze
Merhaba arkadaşlar önceki konularda yardımcı olan arkadaşlara teşekürler bütçeyi biraz arttırabildik bu iki monitörden birini alacağız hangisi daha iyidir

g24f

Ahmet ER

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
ahmet er

Doc Hudson.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
236
İsim
BehzatÇ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
merhabalar hocam asus modelini tercih edebilirsin 24 inç fast ıps ekran 180 hz 1ms bir ürün

Hocam gigabayte olanı sipariş ettik yinede teşekürler

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,107
İsim
Necati
Instagram
https://www.instagram.com/n2cati/
Discord
2893
Uygunsuz davranış
merhabalar hocam asus modelini tercih edebilirsin 24 inç fast ıps ekran 180 hz 1ms bir ürün

Tamam sponsorluk paranı ben vericem paran komidinin üstünde asus monitör link atma artık insanlara yeter. O kadar seçenek varken pivot özelliği bile olmayan 2019-2020 üretim monitörleri öneriyorsun insanlara yazık kafana.

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,489
İsim
Batuhan

paranı ben vericem paran komidinin üstünde
taksim-delisi-cenk-mokoko.gif

Ahmet ER

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
ahmet er
Tamam sponsorluk paranı ben vericem paran komidinin üstünde asus monitör link atma artık insanlara yeter. O kadar seçenek varken pivot özelliği bile olmayan 2019-2020 üretim monitörleri öneriyorsun insanlara yazık kafana.
arkadaşlar ben öneri sunuyorum model arkadaşın limitleri özellikleri dahilinde beğenir beğenmez ama böyle bir tavır iyi olmuyor model olarak eski bir model değil yeni bir model
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam gigabayte olanı sipariş ettik yinede teşekürler
hayırlı olsun :)

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,107
İsim
Necati
Instagram
Discord
2893
arkadaşlar ben öneri sunuyorum model arkadaşın limitleri özellikleri dahilinde beğenir beğenmez ama böyle bir tavır iyi olmuyor model olarak eski bir model değil yeni bir model
Mesaj otomatik birleştirildi:

hayırlı olsun :)
Aynen kardeşim tonla monitörün arasından aynı veya bi benzer modelini öneriyorsun , bilgin yoksa öneri yapma . İnsanları yanlış yönlendirmekten başka bir şey yapmıyorsun.

Ahmet ER

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
ahmet er
Aynen kardeşim tonla monitörün arasından aynı veya bi benzer modelini öneriyorsun , bilgin yoksa öneri yapma . İnsanları yanlış yönlendirmekten başka bir şey yapmıyorsun.
merak ettim senin önerin nedir yada benim önerdiğim yanlışı nedir lütfen açıklarmısın rica ediyorum

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,107
İsim
Necati
Instagram
Discord
2893
merak ettim senin önerin nedir yada benim önerdiğim yanlışı nedir lütfen açıklarmısın rica ediyorum
Arkadaşın açtığı konuda 2 tane güzel monitör var zaten , sen gidip ikisinden de kötü monitör öneriyorsun dostum , konudaki monitörler pivot+1 ms gtg+180 hz+ parlaklıkları güzel , senin önerdiğinde pivot özelliği yok , 1 ms gtg değil 1 ms mprt , 165 hz ve parlaklığı düşük. Onun dışında başka bir arkadaş lenovo r 25 önermiş mesela o da alınabilir. Yinede sen gidip 0 bilgi ile saçma sapan monitör öneriyorsun. Bilgin olmayan bir konu hakkında yorum yada öneri yapma bu kadar basit.

Ahmet ER

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
ahmet er
Arkadaşın açtığı konuda 2 tane güzel monitör var zaten , sen gidip ikisinden de kötü monitör öneriyorsun dostum , konudaki monitörler pivot+1 ms gtg+180 hz+ parlaklıkları güzel , senin önerdiğinde pivot özelliği yok , 1 ms gtg değil 1 ms mprt , 165 hz ve parlaklığı düşük. Onun dışında başka bir arkadaş lenovo r 25 önermiş mesela o da alınabilir. Yinede sen gidip 0 bilgi ile saçma sapan monitör öneriyorsun. Bilgin olmayan bir konu hakkında yorum yada öneri yapma bu kadar basit.
teşekkür ederim sizin burda değerlendirdiğiniz monitörlerin hepsini deneme şansım oluyor sen kağıt üzerindeki ibarelerle ifade ediyorsun sen asus modelini sanki çok kötü bir ürün tanıttın önerdiğim cihaz sitesinde ve özelliklerinde yazmaktadır bu kadar kötülemene gerek yok haklı olduğun kısım pivot özelliğinin olmaması
  • Profesyonel oyuncular ve etkileyici bir oyun deneyimi için tasarlanan 180Hz yenileme hızına sahip 23,8 inç Full HD (1920x1080) Fast IPS oyuncu monitörü.
  • Akıcı oynanış için 1ms (GTG) tepki süresi ve gölgelenmeleri ve hareket bulanıklığını daha da azaltmak için ASUS Aşırı Düşük Hareket Bulanıklığı (ELMB™) teknolojisi
  • FreeSync Premium, değişken yenileme hızını (VRR) varsayılan olarak ayarlayarak kusursuz ve yırtılmalardan uzak bir oyun deneyimi sunar
  • Shadow Boost, parlak alanların aşırı aydınlatılmasına neden olmadan sahneleri aydınlatarak karanlık bölgelerdeki görüntülerin ayrıntılarını açığa çıkarır

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
936,541
Üyeler
147,156
Son üye
kaisenn
Top Bottom