Neler Yeni

Hangi monitör daha iyi

Gamer10

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Murat
Hocam fiyat önemli değilse neden iki seçenek sunuyorsunuz da ihtimalleri kısıtlıyorsunuz.
Konuyu direk istekleriniz doğrultusunda monitör önerisi olarak yazsanız ve maksimum bütçenizi yazsanız, bilgili arkadaşlar daha iyi yardımcı olacaktır.
Hocam 11k ya kadar bütcem var oyle diyeyim bana aoc felan önermesinler diye bu 2 seçeneği sundum

SynaX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Caner Sürdem
Hocam bütçene göre bir tek aoc önerilmez. Beklentine göre özellikleri iyi olan monitörleri bilgili arkadaşlar yazacaktır.
eğer bütçeni zorlayabilirsen ve oyun, hele ki fps oyunları oynayacaksan benim önerim aşağıdakidir.

Ama Fps oyunu değil de hikayeli oyunlar oynayacaksan ve sistemin yeterli ise 4k monitörlere en kötü 2k monitörlere bakman gerek.

Gamer10

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Murat
Hocam bütçene göre bir tek aoc önerilmez. Beklentine göre özellikleri iyi olan monitörleri bilgili arkadaşlar yazacaktır.
eğer bütçeni zorlayabilirsen ve oyun, hele ki fps oyunları oynayacaksan benim önerim aşağıdakidir.

Ama Fps oyunu değil de hikayeli oyunlar oynayacaksan ve sistemin yeterli ise 4k monitörlere en kötü 2k monitörlere bakman gerek.
Hocam güzel monitör ama bütceyi aşıyor ben araştırdım Philips ile asus arasında kaldım

BugiBlack

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
245
İsim
Buğra Siyah
Hocam para sıkıntısı yok her türlü açıdan bakarsak Philips daha mi iyi diyorsun hiç anlamam
kankam itopyaya bu soruyu sorabilirsin, ben tam bilgili olmadığım için kesinlikle bu daha iyidir diyemiyorum lakin onlar sana birbirinin eksi ve artı yönlerini söylerler ya da youtubedan da izleyebilirsin ve karar verebilirsin. ben philips alırdım bu arada

Ahmet ER

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
226
İsim
ahmet er
merhabalar hocam asus monitör daha mantıklı ıps panel 280 hz 1 ms renk değerleri başarılı bir ürün

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,241
Üyeler
141,265
Son üye
Byron Parks
Top Bottom