Neler Yeni

Yardım Hangi monitörü alayım?

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Futbolcu
renkleri daha gerçekçi veriyor daha parlak quantum dot
Hocam çok soru sordum kusura bakmayın ama G274QPF modeli ile G274QPF QD modeli arasında ortalama 2700 tl gibi bir fark var. Peki sizce bu farka değer mi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

valla dahamı gercekcı dahamı yapay ben karar veremedım hatta ben bırlıkte bu forumde 2 kısı daha aldı 1 ı aynı nedendenlerden dolayı ıade ettı dell aldı urun de bu https://www.akakce.com/monitor/en-ucuz-dell-g2724d-27-1-ms-qhd-pivot-oyuncu-u-fiyati,256371102.html
Yapay derken soluk muydu acaba renkleri hocam?

Palo DAYI

80+ Silver
Hocam çok soru sordum kusura bakmayın ama G274QPF modeli ile G274QPF QD modeli arasında ortalama 2700 TL gibi bir fark var. Peki sizce bu farka değer mi?

Hocam çok soru sordum kusura bakmayın ama G274QPF modeli ile G274QPF QD modeli arasında ortalama 2700 TL gibi bir fark var. Peki sizce bu farka değer mi?

Yok dolgundu ama gerçekçiliği yok gibiydi onu anca kullanınca anlayabilirsin ben asus vg27aq1a de denedim manzara modu vardı onda rdr2 de forza 5 te falan çok iyiydi bana direk hissettirdi 1080p den 2k ya geçtiğimi msi da hiç öyle bisey hissetmedim

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Futbolcu
Yok dolgundu ama gerçekçiliği yok gibiydi onu anca kullanınca anlayabilirsin ben asus vg27aq1a de denedim manzara modu vardı onda rdr2 de forza 5 te falan çok iyiydi bana direk hissettirdi 1080p den 2k ya geçtiğimi msi da hiç öyle bisey hissetmedim
Peki hocam sen iki modeli de kullanmış biri olarak asus'u mu msi'ı mı önerirsin?

Palo DAYI

80+ Silver
Peki hocam sen iki modeli de kullanmış biri olarak asus'u mu msi'ı mı önerirsin?
Sahzen asus derim benim şansıma 5 ölü piksel çıkmıştı iade ettim asus da kucuk bir arti olarak dahili hoparlörde mevcut

Top Bottom