Neler Yeni

Hangi Monitörü Almalıyım? (AOC, Lenovo, GIGABYTE)

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
aras
Arkadaşlar merhaba,

Aşağıdaki 3 monitör arasında kaldım. AOC ve GIGABYTE çok pahalı geldi bana ama kararsız kaldım. 1 hafta önce bu fiyatlar düşüktü birden çok arttırmışlar. Aradaki fiyat farkına değer mi sizce? Ekstradan bunların yerine tuf serisinden öneriniz var mı?

SECTOSS

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,090
İsim
Halit Efe Kaplan
bence lenovo daha mantıklı ama kullanıcıların yorumlarına bakın 2. Olarak aoc

Can...

80+ Platinum
Arkadaşlar merhaba,

Aşağıdaki 3 monitör arasında kaldım. AOC ve GIGABYTE çok pahalı geldi bana ama kararsız kaldım. 1 hafta önce bu fiyatlar düşüktü birden çok arttırmışlar. Aradaki fiyat farkına değer mi sizce? Ekstradan bunların yerine tuf serisinden öneriniz var mı?

aoc servisi çok güzel hocam itopyadan monitör almıştım 1 ölü piksel vardı değişim yaptırlar birde pivotta bir vida boştaydı o kadar

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
aras
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
aoc servisi çok güzel hocam itopyadan monitör almıştım 1 ölü piksel vardı değişim yaptırlar birde pivotta bir vida boştaydı o kadar
hocam aocun o paraya değer mi sizce? Birde n11 satıcısına çok güvenemedim internette tek stok onlarda gözüküyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

bence lenovo daha mantıklı ama kullanıcıların yorumlarına bakın 2. Olarak aoc
Lenovonun tasarımı çok kaba geliyor sadece biraz daha iyi olsaysı gözüm kapalı onu alırdım

Can...

80+ Platinum
hocam aocun o paraya değer mi sizce? Birde n11 satıcısına çok güvenemedim internette tek stok onlarda gözüküyor

Lenovonun tasarımı çok kaba geliyor sadece biraz daha iyi olsaysı gözüm kapalı onu alırdım
ben itopya dan aldım onunda farkı oluyor

SECTOSS

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,090
İsim
Halit Efe Kaplan

bana göre ekran önemli hocam ben olsam yorumları iyi ise lenovo alırım 1-1.5k fiyat farkı az değil

Adriatique

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Gigabyte hala alınabilir bir fiyatta, AOC Gigabyte'den biraz daha iyi ama fiyat farkı çok fazla.

Lenovo ile Gigabyte arasında kalırsanız Gigabyte'yi seçin.

KOMİNİC

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
264
İsim
SAMET DEVİR
gigabyten g24f modelini kullanıyorum gerçkten memnunum,ne ölü piksel ne goshting,ıps ekran olmasından dolayı renk doygunluğu müthiş fiyatıda özelliklerine göre bence iyi tavsiye ederim...

Top Bottom