Neler Yeni

hangi monitörü almalıyım

Lorx61

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
508
İsim
Kadir
fps oyunları oynuyorum çoğu detay önemli en mantıklısını arıyorum bu fiyata
Mesaj otomatik birleştirildi:

neden
Ne olduğu belli bildiğimiz bir marka ve düz Asus da değil Asus "Tuf Gaming" ve yazılımıninda daha iyi olduğunu düşünüyorum

Yufusiyy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Yusuf Veli
Ne olduğu belli bildiğimiz bir marka ve düz Asus da değil Asus "Tuf Gaming" ve yazılımıninda daha iyi olduğunu düşünüyorum
Katılıyorum tek merak ettiğim oc desteği vsrmi benim monitor tamamen oc sınırlaması koymuş yapamıyorum mesela

panda55

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Omer alkiz

Aoc 23.8" 24G4X vs ASUS Tuf Gaming VG249Q3A​

Mesaj otomatik birleştirildi:

5k bütçem var bunlardan hangisi daha mantıklı olur yada başka öneri
Lenovo Legion r 25 i30 al kral renkleri felan güzel ips panel 180 hz oc oluyor pivot desteğide var öneririm kullanıyorum 6 ay felan oldu memnunum

Yufusiyy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Yusuf Veli
hangisini almalıyım işte sebebiyle
aoc var
asus var
msi var
lenovo var
hepsi aynı fiyat bandında hepsi nerden baksan aynı özelliklere sahip arasından üstün olan hangisini onu almak istiyorum sizede onu soruyorum
Msi mantıklı bence lenovodan daha iyi monitor konusunda ips hz de yeterli

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
DARK
hangisini almalıyım işte sebebiyle
aoc var
asus var
msi var
lenovo var
hepsi aynı fiyat bandında hepsi nerden baksan aynı özelliklere sahip arasından üstün olan hangisini onu almak istiyorum sizede onu soruyorum
asusun servis kısmı sıkıntılı bi sorun şıkarsa pek ilgilenmiyorlar ancak aoc ta da aynı şekilde lenovayı pek bilmiyorum ancak msı ın servis kısmı baya iyi bazı durumlarda iade veya ürün değişimi yapıyor

pilav

80+ Bronze
asusun servis kısmı sıkıntılı bi sorun şıkarsa pek ilgilenmiyorlar ancak aoc ta da aynı şekilde lenovayı pek bilmiyorum ancak msı ın servis kısmı baya iyi bazı durumlarda iade veya ürün değişimi yapıyor
servislik bir şey yaşatmayacak monitör olsun istiyorum

Top Bottom