Neler Yeni

Hangi Monitörü Almalıyım? (MSI vs Asus TUF)

Rova

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Anex
Merhaba.

Sistemim için güzel bir monitör bakıyorum. Fiyatlar çok yüksekmiş. Bir süredir araştırıyorum. Aşağıdaki Asus TUF Gaming monitörü eklemiştim listeye :

Fakat şu MSI markalı monitör de aynı özelliklere sahip ve daha ucuz:

Ekran Kartım Sapphire Radeon RX 6800.
170 Hz yenileme hızı, 1 ms tepkime süresi, 2 k çözünürlük ve ips panel gibi özellikler bakıyorum.
Sizce 2.secenekteki MSI monitör nasıldır? Özellikleri msi ın sitesinde söyle onu da bırakayım :

DYNAMIC REFRESH RATE TECHNOLOGY altında
Adaptive Sync yazıyor, hem gsync hem freesync destekliyor galiba.

Sipariş etmek için yorumlarınızı bekliyorum.
(sepetist.com dan daha önce sipariş verenler olduysa güvenilir bir site midir acaba?)

Heimlich

80+ Bronze
Merhaba.

Sistemim için güzel bir monitör bakıyorum. Fiyatlar çok yüksekmiş. Bir süredir araştırıyorum. Aşağıdaki Asus TUF Gaming monitörü eklemiştim listeye :

Fakat şu MSI markalı monitör de aynı özelliklere sahip ve daha ucuz:

Ekran Kartım Sapphire Radeon RX 6800.
170 Hz yenileme hızı, 1 ms tepkime süresi, 2 k çözünürlük ve ips panel gibi özellikler bakıyorum.
Sizce 2.secenekteki MSI monitör nasıldır? Özellikleri msi ın sitesinde söyle onu da bırakayım :

DYNAMIC REFRESH RATE TECHNOLOGY altında
Adaptive Sync yazıyor, hem gsync hem freesync destekliyor galiba.

Sipariş etmek için yorumlarınızı bekliyorum.
(sepetist.com dan daha önce sipariş verenler olduysa güvenilir bir site midir acaba?)
Parlaklığı düşük kalabilir MSI modelinin. Asus modelinin yerine bu modeli öneririm.

CptSpork

80+ Bronze
Sepetist MSI'nin yetkiili satıcısı. Hepsiburada üzerinden anakart almıştım. Şu ana kadar bir sorun yaşamadım.

Rova

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Anex
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Parlaklığı düşük kalabilir MSI modelinin. Asus modelinin yerine bu modeli öneririm.
Çok fark eder mi hocam bu renk olayı? 1.7 k kadar bir fiyat farkı var. Yeni kasa topladığım için şuan daha uygun fiyatta olan monitör bakıyorum.

@CptSpork
Evet hocam teşekkürler. MSI ın sitesinde de yazıyormus bu. Sorunlu bir monitör almam inşallah

Heimlich

80+ Bronze
Çok fark eder mi hocam bu renk olayı? 1.7 k kadar bir fiyat farkı var. Yeni kasa topladığım için şuan daha uygun fiyatta olan monitör bakıyorum.
Renk kalitesi hakkında pek bir bilgim yok ucuz olan MSI modelinin. Yinede eğer daha uygun bir model bakıyorsaniz uzecegini sanmıyorum.

Rova

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Anex

Rova

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Anex
Yukarı. Akşam sipariş vermeyi düşünüyorum.

Top Bottom