Neler Yeni

hangi monitörü tercih etmeliyim?

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ahmet Emir Çetin
Bütçe
5500
Kullanma amacım yazılım ve oyun oynamak. Baktıklarımdan hangilerinin sorunulu model ve sorunu olmayan modelleri belirtirseniz sevinirim.(itopya'ya gider miyim bilmiyorum oradan monitör önerisi yapacaklar yine de oradan da önerebilirsiniz model belki giderbilirim.)

IPS modeller:

(Belki gidip alabilirim):

VA panelli modeller:

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ahmet Emir Çetin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
attığınız va panellerın hepsı ghostıng sorunlu benım sıze onerım https://www.gaming.gen.tr/urun/1890...1ms-full-hd-adaptive-sync-ips-gaming-monitor/ olucaktır ve yazılımcıysanız bu aparat işinizi baya kolaylaştırıyo bende kullanıyorumhttps://www.amazon.com.tr/F80-Monit%C3%B6r-Tutucu-Amortis%C3%B6rl%C3%BC-Stand%C4%B1/dp/B01AI2YGK4
Hocam 24GQ50F-B UltraGear da olmaz diye düşünüyordum, teşekkürler cevabınız için.
edit: 24GN65R-B yazıcaktım pardon.

Son düzenleme:

Heimlich

80+ Bronze
G3 İle 24GQ50F-B zaten aynı panelleri kullaniyor, ikiside ghosting bombası. VG249Q1A Overshoot sorunlu, önermem. 24GN65R-B ise fiyatını haketmiyor, kesinlikle 5K verilecek bir model değil. VG249Q3A aramamiza yeni katıldı, hakkında bir şey diyemem. Size önerim İtopya mazagasina gidebiliyorsaniz 24G2SPU almanız, isterseniz Web stogununda yenilenmesini bekleyebilirsiniz fakat sanmıyorum.
Olmadı 24G2AE, G24F-2 veya G244F bakılabilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ahmet Emir Çetin
G3 İle 24GQ50F-B zaten aynı panelleri kullaniyor, ikiside ghosting bombası. VG249Q1A Overshoot sorunlu, önermem. 24GN65R-B ise fiyatını haketmiyor, kesinlikle 5K verilecek bir model değil. VG249Q3A aramamiza yeni katıldı, hakkında bir şey diyemem. Size önerim İtopya mazagasina gidebiliyorsaniz 24G2SPU almanız, isterseniz Web stogununda yenilenmesini bekleyebilirsiniz fakat sanmıyorum.

Gidebilirsem AOC alırım hocam, 24GN65R-B alınır ama ifyatını haketmiyor diyorsunuz anladığım kadarıyla. Nakit olarak alamayacağım büyük ihtimallen taksit olarak alıcam, vadesiz oalrak almak istiyorum, şimdi baktım itopya ve gaminggen de maalesef vade koyuyor, itopya da sadece ziraatinkine vade koymuoyor 2+3 taksit şeklinde olursa ama benim kartım başka maalesef. Sanırsam vatandan alıcam
Mesaj otomatik birleştirildi:

VG249Q3A​

VG24Q3A için detaylı bir inceleme buldum pek anlamıyorum anlıyorsanız bakabilirsiniz:

Son düzenleme:

Ahmet_C3e

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Ahmet Yıldırım
Kullanma amacım yazılım ve oyun oynamak. Baktıklarımdan hangilerinin sorunulu model ve sorunu olmayan modelleri belirtirseniz sevinirim.(itopya'ya gider miyim bilmiyorum oradan monitör önerisi yapacaklar yine de oradan da önerebilirsiniz model belki giderbilirim.)

IPS modeller:

(Belki gidip alabilirim):
imkanın varsa ben gaming.gen.tr deki dell marka olanı öneririm yerinde 3 yıl garanti imkanı var , geçen sene aoc 27g2u modelini aldım panel arızası başladı 144 hz de ekranın alt tarafı görüntüyü bozuyor , 120 hz bozuk alan azalıyor , 99hz yaptım öyle kullanıyorum garantiye göndermeyle uğraşacam şimdi birde

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ahmet Emir Çetin
imkanın varsa ben gaming.gen.tr deki dell marka olanı öneririm yerinde 3 yıl garanti imkanı var , geçen sene aoc 27g2u modelini aldım panel arızası başladı 144 hz de ekranın alt tarafı görüntüyü bozuyor , 120 hz bozuk alan azalıyor , 99hz yaptım öyle kullanıyorum garantiye göndermeyle uğraşacam şimdi birde
Hocam nakit olarak alabilirsem alırım ama büyük ihtitmallen taksit olarak alıcam ve gaminggen de taksit seçeneklerinde vade var o yüzden alamam vatanda da var aslında ama stok sadece karabükte kalmış aynı modelin

Top Bottom