Neler Yeni

Hangi mouse satın almalıyım?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Enes mamur
Bütçe
2000
Merhabalar kaç saattir mouse hakkında araştırma yapıyorum hangisi çok kararsız kaldım amazondan delux m800 ultra ithalat depozitoyu fln 1800 tl ya da wraith sitesinden vxe r1 pro almayı düşünüyorum yada bilmediğim başka önerebileceğiniz mouse var mıdır senelerdir razer steelseries gibi bilindik markalar dışında bir alışveriş yapmadım o yüzden karar veremedim 2000 üstü e çıkmam mümkün değil bir de bu mouse lar 4k + olarak dongle satın almak gerek galiba ama yinede 4k çalışmaya biliyormuş olayı nedir bunun

Son düzenleme:

yigido7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Yiğit
Bende aynı bütçede mouse arıyorum konuda açtım ztn dediğin gibi vx r1 çok öneriliyor.
Ama bende steelseriesden başka kullanmadığım için karar veremedim hala bekliyorum.

ege001

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,764
İsim
ege erdem demirelli
Merhabalar kaç saattir mouse hakkında araştırma yapıyorum hangisi çok kararsız kaldım amazondan delux m800 ultra ithalat depozitoyu fln 1800 TL ya da wraith sitesinden vxe r1 pro almayı düşünüyorum yada bilmediğim başka önerebileceğiniz mouse var mıdır senelerdir razer steelseries gibi bilindik markalar dışında bir alışveriş yapmadım o yüzden karar veremedim 2000 üstü e çıkmam mümkün değil bir de bu mouse lar 4k + olarak dongle satın almak gerek galiba ama yinede 4k çalışmaya biliyormuş olayı nedir bunun
4k opsiyonel zorunlu degil.
Mesaj otomatik birleştirildi:

O butcede F1 alin gecin. Razer Basilisk v2 hyperspeed de var isterseniz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,383
Üyeler
146,704
Son üye
Lieusa