Neler Yeni

Hangi mouse tercih etmeliyim?

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Dreammybell
İlgilendiği Kategoriler
Sigma ve babapro
Vgn dragonfly F1 vs Delux m800 ultra 4k? Hangisini tercih etmem daha iyi olur claw ve palm grip arası tutuyorum çoğunlukla claw elim biraz büyük ve en önemli husus ise iade konusu mouse aldıktan sonra elime oturmazsa iade konusunda sıkıntı çekmeyecegim bir siteden 1500 TL fiyat bandında mouse önerenilirmisiniz?
Delux m800 ultra
Vgn dragonfly F1

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,911
İsim
Sarp Yılmaz
Vgn dragonfly F1 vs Delux m800 ultra 4k? Hangisini tercih etmem daha iyi olur claw ve palm grip arası tutuyorum çoğunlukla claw elim biraz büyük ve en önemli husus ise iade konusu mouse aldıktan sonra elime oturmazsa iade konusunda sıkıntı çekmeyecegim bir siteden 1500 TL fiyat bandında mouse önerenilirmisiniz?
Delux m800 ultra
Vgn dragonfly F1
o foto ne aga korktum bi an :D

damn2u

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
317
İsim
Sercan SAYİT
Ben artık bu mouse işinin içinden çıkamıyorum çünkü herkes bir şey diyor. Sensör 3395 güzel tamam, bu sefer MCU kötü diyorlar. MCU en iyi malzeme kalitesine laf ediyorlar, yazılımı kötü diyorlar, x para koy z modeli al daha kaliteli diyorlar, bakıyorsun sonra fiyat nerelere varmış bütçeyi aşmış. M800 Ultra modelini gözüme kestirmiştim ona bile laf ediliyor. Anlamadım ki bütçeyi arşa çıkartmadan hangi model sorunsuz ve uzun yıllar götürecek bizi.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,712
Üyeler
141,476
Son üye
teixeira22
Top Bottom