Neler Yeni

Hangi oyuncu monitörünü tercih etmeliyim?

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Arda Aykın Abat
Bütçe
8000
Dostlar selamlar monitör değişikliğine gidiyorum. Fps oyunlarını oynuyorum. 8k belki çok ufak üstünr kadar bir bütçem var. MİN 240hz mümkünse esnek dereceleri olan asansörü olan bir monitör Ips panel ve 24.5 inçten büyük istemiyorum. güzel bulabildiğim seçenek Asus rog strix XG249CM. var mı başka öneriniz.

TrollSlayer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
435
İsim
Arif Çelebi
Hocam bu dönemde hz yüksek diye fhd alınmaz ileride çok pişman olursunuz 144 yada 165 hz 2k monitör çok daha mantıklı

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Arda Aykın Abat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam bu dönemde hz yüksek diye fhd alınmaz ileride çok pişman olursunuz 144 yada 165 hz 2k monitör çok daha mantıklı
evet haklısınız ama 165 bana yetersiz gelmeye başladı… o yüzden hz yi biraz daha yükseğe çekmek istedim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

ayrıca 23.8inc zaten 1080p olması çok fark edilmez diye düşünüyorum.

TrollSlayer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
435
İsim
Arif Çelebi
evet haklısınız ama 165 bana yetersiz gelmeye başladı… o yüzden hz yi biraz daha yükseğe çekmek istedim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

ayrıca 23.8inc zaten 1080p olması çok fark edilmez diye düşünüyorum.
Hocam çok fark ediyor aslında ancak insan gözü hızlı alıştığı için farketmiyor diye düşünüyoruz belirttiğiniz fiyatlara çok güzel indirimler oldu geçtiğimiz haftalarda yılbaşı indirimleride geliyor bence ilerisi içinde 27 inch 2 k ips 144 hz yada 165 hz sizi çok uzun süre götürür severek kullanırsınız aradaki farkıda çok anlayamazsınız zor günler kapıda uzun vadeli düşünmek lazım winter is coming

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Arda Aykın Abat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam çok fark ediyor aslında ancak insan gözü hızlı alıştığı için farketmiyor diye düşünüyoruz belirttiğiniz fiyatlara çok güzel indirimler oldu geçtiğimiz haftalarda yılbaşı indirimleride geliyor bence ilerisi içinde 27 inch 2 k ips 144 hz yada 165 hz sizi çok uzun süre götürür severek kullanırsınız aradaki farkıda çok anlayamazsınız zor günler kapıda uzun vadeli düşünmek lazım winter is coming
27 inç çok büyük monitöre çok yakın oynuyorum. bu yüzden işimi baya zorlaştırıyor olabildiğince küçük bir ekran daha iyi olur

Ahmet ER

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
ahmet er
merhabalar asus xg249cm modeli güzel bir tercih typc girişli bir ürün fast ıps renk değerleri yüksek

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,003
Üyeler
146,604
Son üye
Ramazansoylu
Top Bottom