Neler Yeni

Hangi oyunları oynuyorsunuz ? Squad vs Arma3?

İkisi arasında kalsanız hangisini alırdınız

• Oy kullanan toplam üye
    17

emree906

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
emre
Instagram
_gunlerdenemre_
oyun yada oyunlar arıyorum.. dayz yada rust mı alsam yoksa BF hile dolu oldugu için alternartif olarak insurgency sandstorm var sanırım , sizce alınır mı ? Pubg yada 2042 de bitik .. siz hangi oyunları oynuyorsunuz ? önerilere açığım :))

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,971
İsim
Abdullah Aydoğdu
Hunt: Showdown oynuyorum bu aralar bütün gün. Chivalry 2 yüklü bir de. Squad almayı düşünüyorum indirime girdiğinde.

emree906

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
emre
Instagram
_gunlerdenemre_
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hunt: Showdown oynuyorum bu aralar bütün gün. Chivalry 2 yüklü bir de. Squad almayı düşünüyorum indirime girdiğinde.
hunt showdown bende aldım indirimdeyken şuan yükleniyor :) squad vs arma 3izledım arma bir tık daha güzel gibi geldi videoda

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,971
İsim
Abdullah Aydoğdu
hunt showdown bende aldım indirimdeyken şuan yükleniyor :) squad vs arma 3izledım arma bir tık daha güzel gibi geldi videoda
Arma Online'de RP sunucuları var. Online oynamayacaksan arkadaşlarla co-op oynayabilirsin. Ama Squad'da BF gibi 50 vs 50 kapışıyosun.
Bana Squad daha güzel geliyor.

JATDAV2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
510
İsim
JATDAV
Şehir yönetmecilik oynuyorum senin türün bana ters ama Insurgency Sandstorm şu an o türün en temizi.

emree906

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
emre
Instagram
_gunlerdenemre_
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şehir yönetmecilik oynuyorum senin türün bana ters ama Insurgency Sandstorm şu an o türün en temizi.
hocam tür fark etmeksizin güzel oyun arıyorum tabi ilk tercih birinci şahıs nişancı oyunları... :)

Northgard yükledim daha bakmadım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arma Online'de RP sunucuları var. Online oynamayacaksan arkadaşlarla co-op oynayabilirsin. Ama Squad'da BF gibi 50 vs 50 kapışıyosun.
Bana Squad daha güzel geliyor.
peki squad vs sandstorm ? :)

Beyoglu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Berk Beyoğlu
ikisi arasında kalamıyorum çünkü bilgisayar sadece CS:GO kaldırıyor (100) fps olarak teşekkürler :)

JATDAV2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
510
İsim
JATDAV
hocam tür fark etmeksizin güzel oyun arıyorum tabi ilk tercih birinci şahıs nişancı oyunları... :)

Northgard yükledim daha bakmadım
Northgard civ ile age of birleşimi çok sağlam oyun ama bir eksisi vardır ki onu türün kötülerinden yapıyor.
Galibiyet almak çok uzun sürüyor şaka değil, ortalama 60-80 dakika arası sürüyor her el ve bu da yeni taktikler yapmanızı baya yavaşlatıyor. Oyundaki galibiyet şartlarını sağlamak aşırı zor, Age Of'da 7-8. Dakikada maçlarım bitiyor çünkü kaybedeceğini hisseden çıkıyor ya da Civ'de biri tüm oyuna hakim oluyor.
Rimworld bakabilirsiniz şehir kurma türündeki en geniş çaplı oyundur.
Oxgen Not Included var herkesin şans vermesi gereken bir oyun.
Online Survival oyunları indirimde, arkadaşlarınız varsa We Need to go Deeper oynayabilirsiniz. Denizaltında maceraya çıkması çok keyifli oluyor.
Otomasyon oyunlarına giriş yapacaksanız Satisfactory var.
Kötü kötü fps oyuncusu olmak sıkar aa.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Not RP yapacak çevreniz varsa ya da bulurum diyorsanız Arma 3 hala en iyi oyundur.

S C O

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
573
İsim
Savaş Kurtuluş
Discord
G-TheArk#3024
Crossfire Ve Pubg Mobile

tümen

80+ Platinum