Neler Yeni

hangi parcayi yukseltem daha iyi olur

ilhanAkin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
ilhan akin
merhaba parcami yukseltsem satip baska bir pc mi alsam diye dusunuyorum.
yukseltirsem hangilerini yukselteyim.

Intel(R) Core(TM) i5-8500 CPU @ 3.00GHz 3.00 GHz
32,0 Go DDR4
Gtx1660 super
ana kart tuf gaming ama hangisi bilmiyorum

Shourd

80+ Silver

32,0 Go DDR4
Gtx1660 super
satıp sıfır sistem almak mantıklı sayılır üstüne güzel bi bütçe eklicekseniz ne kadar ekliceksini zatıp farklı bi pc alsanız?

KYLORIN90

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
535
İsim
Eymen

32,0 Go DDR4
Gtx1660 super
bütçeye bağlı bunu satıp 1-2k ekliyeceksen satma

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
deniz koluaçık
Sattıktan sonra bi 25 k çıkarırsan sat ama o kadar çıkaramazsan bence işlemciden başla ekran kartı şuan 1080 p seviyesinde oynatıcak bi ekran kartı ama işlemci bence bi ryzen 5 5600 veya 5600x e geçmen senin için çok iyi olur sonra paran olunca kesin ekran kartıda değiş ama

ilhanAkin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
ilhan akin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
satıp sıfır sistem almak mantıklı sayılır üstüne güzel bi bütçe eklicekseniz ne kadar ekliceksini zatıp farklı bi pc alsanız?
onerin icin tesekkurler. sistemimde iyi olan bir sey varmi ;D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sattıktan sonra bi 25 k çıkarırsan sat ama o kadar çıkaramazsan bence işlemciden başla ekran kartı şuan 1080 p seviyesinde oynatıcak bi ekran kartı ama işlemci bence bi ryzen 5 5600 veya 5600x e geçmen senin için çok iyi olur sonra paran olunca kesin ekran kartıda değiş ama
tesekkur ederim cevabin icin satmazsam en acili islemci gibi duruyor

Shourd

80+ Silver
onerin icin tesekkurler. sistemimde iyi olan bir sey varmi ;D
Mesaj otomatik birleştirildi:

tesekkur ederim cevabin icin satmazsam en acili islemci gibi duruyor
ekran kartın 1080p orta grafikler için yeterli sistem yükselticeksen illa işlemcin ve anaakrtını değişmeni ryzen 5 3600 veya 5500 takmanı öneririm ama bütçe eklersen çok iyi olur

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
deniz koluaçık
cok fazla oynamiyorum aslinda sadece takilma girmeye basladi oda depolamadan olabilir diye dusunuyorum

CS2, rust , assetto corsa fivem
O zaman aynen işlemcinini yükseltmen lazım ben pcmi değiştirmeden önce ryzen 5 1600 vardı assettoda trafik modunda donuyordu afterburnerdan bakınca ekran kartı yüzde 60 kullanıyordu işlemci yüzde 99 kullandığı için donuyordu bunlar işlemci bazlı oyunlar işlemciden başla yükseltmeye para bulup ekran kartı yükseltene kadarda seni götürür hatta sıfırda alıp fazla masrafa girme araştırıp garantili 2.el alırsan senin için daha iyi olur ekran kartınada para bırakabilirsin

ilhanAkin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
ilhan akin
O zaman aynen işlemcinini yükseltmen lazım ben pcmi değiştirmeden önce ryzen 5 1600 vardı assettoda trafik modunda donuyordu afterburnerdan bakınca ekran kartı yüzde 60 kullanıyordu işlemci yüzde 99 kullandığı için donuyordu bunlar işlemci bazlı oyunlar işlemciden başla yükseltmeye para bulup ekran kartı yükseltene kadarda seni götürür hatta sıfırda alıp fazla masrafa girme araştırıp garantili 2.el alırsan senin için daha iyi olur ekran kartınada para bırakabilirsin
suan afterburner da birsey yapmiyorken degerler soyle : gpu 1530 mhz, mem 7000mhz vol 0 temp 50

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
deniz koluaçık
suan afterburner da birsey yapmiyorken degerler soyle : gpu 1530 mhz, mem 7000mhz vol 0 temp 50
Oyun oynarken denersen daha verimli olur oyun kasarken hangisi en çok kullanıma giriyor ona bakarsan hangisinin güçsüz olduğu daha çok anlaşılır

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
992,358
Üyeler
156,912
Son üye
KetçaplıPilav
Top Bottom