Neler Yeni

Yardım Hangi sağlayıcıya geçmeliyim

TumHam

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
mahmut
3-4 senedir türknet kullanıyorum. 35/6 lık paket. 130 TL ödüyorum. fiyattan dolayı sağlayıcı değiştirmeyi düşünüyorum.
Altyapım 80 mbps e kadar destekliyor görünüyor. Aynı bantgenişliğinde interneti netspeed 125'e, millenicom 110'a sağlayabiliyor görünüyor.
comnet port yok gösteriyor ancak, şuanda internet hizmeti alıyorum, şuanda elimdeki port üzerinden internet almayacak mıyım. fiyatları iyiymiş o yüzden listeye dahil ettim.
netspeed ve millenicom 75 mbps verilebilir gösteriyor.
online oyun oynuyorum o yüzden ping, yurtdışı çıkışlarının kalitesi benim için önemli
bunların hangisine geçmeliyim, kafam çok karışık. ne yapacağımı bilmiyorum. bana fikir verirmisiniz?

Ekler

• netspeed2.jpg
    netspeed2.jpg
    57.1 KB · Hit: 31
  • Screenshot_1.jpg
    Screenshot_1.jpg
    70.8 KB · Hit: 31
  • Screenshot_2.jpg
    Screenshot_2.jpg
    129.6 KB · Hit: 29

An2334

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Ahmet Nadir
3-4 senedir türknet kullanıyorum. 35/6 lık paket. 130 TL ödüyorum. fiyattan dolayı sağlayıcı değiştirmeyi düşünüyorum.
Altyapım 80 mbps e kadar destekliyor görünüyor. Aynı bantgenişliğinde interneti netspeed 125'e, millenicom 110'a sağlayabiliyor görünüyor.
comnet port yok gösteriyor ancak, şuanda internet hizmeti alıyorum, şuanda elimdeki port üzerinden internet almayacak mıyım. fiyatları iyiymiş o yüzden listeye dahil ettim.
online oyun oynuyorum o yüzden ping, yurtdışı çıkışlarının kalitesi benim için önemli
bunların hangisine geçmeliyim, kafam çok karışık. ne yapacağımı bilmiyorum. bana fikir verirmisiniz?
Milleni kullanıyorum hızdan ve pingden yana hiç bir sıkıntı yaşamadım 35 Mbps aldım ama 37 40 aldığımda oluyor

Hocam internet altyapınızı Google'dan değil de direkt sağlayıcıyı arayarak öğrenmenizi tavsiye ederim. İnternette konumumun maks. kaldırdığı altyapı 68 MBPS olarak gözüküyor ama Superonline 1000 MBPS Fiber paketini sıkıntısız kullanıyorum.

Nauu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Burak CAM
netspeed kullanıyorum 1 ay doldu 35 dow 6up sıkıntısız söylediği değerleri veriyor fakat 5 lira için değiştirmeye değmez diye düşünüyorum.

TumHam

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
mahmut
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam internet altyapınızı Google'dan değil de direkt sağlayıcıyı arayarak öğrenmenizi tavsiye ederim. İnternette konumumun maks. kaldırdığı altyapı 68 MBPS olarak gözüküyor ama Superonline 1000 MBPS Fiber paketini sıkıntısız kullanıyorum.
sağlayıcının sitesinden sorguluyorum adresimle. aradığımda müşteri temsilciside aynı şeyi yapmayacakmı
Mesaj otomatik birleştirildi:

netspeed kullanıyorum 1 ay doldu 35 dow 6up sıkıntısız söylediği değerleri veriyor fakat 5 lira için değiştirmeye değmez diye düşünüyorum.
bende aynı şeyi düşünüyorum

Kızagan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
139
Turknet paketinizi yükseltmeyi deneyebilirsiniz altyapınız destekliyorsa

TumHam

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
mahmut
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
comnet in müşteri hizmetini arayıp alıcağım hızı sorgulatmaya çalıştım, başvuru ekranında ilerlememi söylediler(resim) .
geçiş mümkünse geçiş sağlanırmış. başvururken hali hazırda internet hizmeti aldığımı söyleyen kutuyu işaretlemeliymişim.
geçiş yapmaya uygunsa geçiş sağlanırmış, altyapımın verebildiği max hızı verebilirlermiş, falan filan sokarım ben bunların sağlayacağı hizmete...
başvuruyu tamamlamasam bile tüm bilgilerimi bunlara vermiş olacağım. başvuru kısmının altına şunu yazmışlar: "Abonelik formunu tamamladığınız durumda sadece bir sefer Comnet'in avantajlarını anlatan ve kaldığınız yerden başvurunuza devam edebilmenizi sağlayan bir e-posta göndereceğiz ve en fazla iki hafta içinde sizi bir defaya mahsus arayacağız. Bu sürede Comnet'li olmazsanız, tüm kişisel verilerinizi imha edip sizinle tekrar başvuru yapana kadar iletişim kurmayacağız.".
başvuru ekranında ilerleyebilmek için SANIRIM veri işleme izni de vermem lazım, peki ya comnetli olmazsam ne olacak? bunların benim bilgilerimi sileceklerine neyle güveneceğim. bu ne garip iştir?

Ekler

• comnet.jpg
    comnet.jpg
    216.8 KB · Hit: 25

Samet ?

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
153
İsim
Samet ?
Netspeed kullaniyorum tavsiye ederim. Davet kodu ile 115tl ye kullanirsin. Ustunede sen her davet ettigin kisi ile 10ar TL daha indirim alirsin.

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Türknet öneririm memnunum.
İsterseniz davet kodum ile 1 ay ücretsiz kullanabilirsiniz.

Samet ?

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
153
İsim
Samet ?

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç