Neler Yeni

Hangi Şehirde Üniversite Okunur?

ahenk'

80+ Silver
Marmara (İstanbul) - KYK çıkma ihtimali nedir?
Hacettepe (Ankara) - KYK çıkma ihtimali nedir? Şehir nasıl?
Ege (İzmir) - KYK çıkma ihtimali nedir?
Dokuz Eylül (İzmir) - Lise 5 diyorlar bu üniye sizce ?
Anadolu (Eskişehir) - Ablam okuyor ve ayrı evde yaşıyor
Osmangazi (Eskişehir) - Ablamın evine uzak ama iyi deniliyor
Ankara ÜNİ - Bir fikrim yok bu üni hakkında sadece köklü olduğunu biliyorum. Bir arkadaşım 6K sıralama ile girdi memnun.

Sizce hangisinde okunur dostlar ve İstanbul'da kyk yurdu çıkar mı çıkmazsa kalacak yerim yok çünkü ve özel yurt, apart gibi yerlere çıkamam. Sınava Marmara hedefiyle çalışmıştım hep.

Livaković

80+ Silver
Ankara ÜNİ - Bir fikrim yok bu üni hakkında sadece köklü olduğunu biliyorum. Bir arkadaşım 6K sıralama ile girdi memnun.

Sizce hangisinde okunur dostlar ve İstanbul'da kyk yurdu çıkar mı çıkmazsa kalacak yerim yok çünkü ve özel yurt, apart gibi yerlere çıkamam. Sınava Marmara hedefiyle çalışmıştım hep.
Bence sakaryaya gelmelisin sakarya çok güzel bir şehir çok nüfusu yok öyle sakin bir şehir üniversite tarafı baya yeşillik güzel ben sakaryada yaşıyorum üniversite olarak gidersem sakarya üniversitesine giderim

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,763
İsim
Oğuz Oğuz

Eskişehir ve ankara öğrenci dostu seçilmiş. Eskişehir daha yeşil oraya gidilebilir. Ankarayi fazla önermem çok betonarme. Yeşil ve doğa seviyorsan fazla yok. Heryer avm genelde. İstanbul ise yeşil açısından en mükemmel şehir. Her hafta beykozda koruya gidip boğaz manzarasında kahvaltı yapılabilir.izmir hakkında bir fikrim yok ama genelde beğeniliyor.

ahenk'

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bence sakaryaya gelmelisin sakarya çok güzel bir şehir çok nüfusu yok öyle sakin bir şehir üniversite tarafı baya yeşillik güzel ben sakaryada yaşıyorum üniversite olarak gidersem sakarya üniversitesine giderim
28k sıralamayla sakarya mı yazılır hocam??

Kızgın Timsah

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
467
İsim
1 2
Aslında burada biraz da şehir etkeni önemli. Eskişehir'e gidecekseniz de Osmangazi Üniversitesinden uzak durmanızı tavsiye ederim. Sebebi de merkeze uzak ve oraya gidenler de genellikle Anadolu Üniversitesi için gidiyor. Şahsen Osmangazi Üniversitesinde okumaktan ziyade Ankara'da okumayı tercih ederdim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
995,231
Üyeler
157,343
Son üye
atosupp
Top Bottom