Neler Yeni

Hangi sistemi almalıyım Acil!

Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Derman Dertsiz
Bütçe
15000
Acil bilgisayar alacağım. DA m1 yarın tükenmeden almalı mıyım. Alırsam 2000₺ye kasa ve PSU almayı düşünüyorum. İtapyadaki BBL sistemler tekrar açılır mı? Piyasa da şu an daha f/p sistem yok sanırım. Diğer seçeneklerse gaming gecesinde ayrı ayrı toplamak veya bu ay içerisinde çok daha iyi donanım arşivi pc hocası sistemler gelicekse onları beklemek ama benim çok fazla vaktim yok

Son düzenleme:

Maloluyuk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
323
İsim
Malik
Acil bilgisayar alacağım. DA m1 yarın tükenmeden almalı mıyım. Alırsam 2000₺ye kasa ve PSU almayı düşünüyorum. İtapyadaki BBL sistemler tekrar açılır mı? Piyasa da şu an daha f/p sistem yok sanırım. Diğer seçeneklerse gaming gecesinde ayrı ayrı toplamak veya bu ay içerisinde çok daha iyi donanım arşivi pc hocası sistemler gelicek onları beklemek ama benim çok fazla vaktim yok
Hocam link birakir misin

Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Derman Dertsiz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Acil bilgisayar alacağım. DA m1 yarın tükenmeden almalı mıyım. Alırsam 2000₺ye kasa ve PSU almayı düşünüyorum. İtapyadaki BBL sistemler tekrar açılır mı? Piyasa da şu an daha f/p sistem yok sanırım. Diğer seçeneklerse gaming gecesinde ayrı ayrı toplamak veya bu ay içerisinde çok daha iyi donanım arşivi pc hocası sistemler gelicekse onları beklemek ama benim çok fazla vaktim yok

Hocam link birakir misin
DA M1 in mi linkini

Shiwa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
Baran
Ben bbl kasa aldım açıkçası BBL kasalar bidaha gelirmi bilmemde gelirse pahalıya gelir bence

IbanyLone

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
691
İsim
Serkan Uysal
Daha iyisi gelir gelmez bizim ülkede öyle bir şey yok :D. Yarın kim bilir ne olacak. DA-M1 i alabilirsin BBL sistemler açılmasa bile benzeri bir sistem açarlar 1-2 hafta içinde.

N0Name

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
305
İsim
Kerem
Konuyu okusaymissin keske
Pardon hocam kafam karıştı gg6 atmak istemiştim

Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Derman Dertsiz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Daha iyisi gelir gelmez bizim ülkede öyle bir şey yok :D. Yarın kim bilir ne olacak. DA-M1 i alabilirsin BBL sistemler açılmasa bile benzeri bir sistem açarlar 1-2 hafta içinde.
Tekrar 13999a 3060 açarlar mı sence

IbanyLone

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
691
İsim
Serkan Uysal
Tekrar 13999a 3060 açarlar mı sence
Tekrardan indiirim yapacakları hüzel bir dönem olması lazım. 3060 ekran kartları şu anda tekrar 8k seviyesine çıktı. Şimdilik zor. Abdullahın paylaşacağı pc ne olacak acaba belki işine yarardı.

Top Bottom