Neler Yeni

Hangi sıvı soğutucuyu almalıyım?

Elwasy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
119
İsim
Ataberk
Bütçe
2000
Ryzen 5 5600 işlemci sipariş ettim ve çoğunlukla bu işlemciyi sıvı soğutucu ile kullanmam gerektiğini söylediler ve gördüm. Fakat sıvı soğutucuya pek fazla bütçem yok bu yüzden 2 bin tl gibi bir bütçem var hangi sıvı soğutucuyu almalıyım? kule tipi sıvı soğutucular pek hoşuma gitmiyor hem duruş şekli hemde soğutmasında sıvı soğutma kadar iyi bir performans vereceğini düşünmüyorum. Önerilerinize açığım

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,811
İsim
Murat Orhan
Ryzen 5 5600 işlemci sipariş ettim ve çoğunlukla bu işlemciyi sıvı soğutucu ile kullanmam gerektiğini söylediler ve gördüm. Fakat sıvı soğutucuya pek fazla bütçem yok bu yüzden 2 bin tl gibi bir bütçem var hangi sıvı soğutucuyu almalıyım? kule tipi sıvı soğutucular pek hoşuma gitmiyor hem duruş şekli hemde soğutmasında sıvı soğutma kadar iyi bir performans vereceğini düşünmüyorum. Önerilerinize açığım
Sıvı soğutma alma.

Bünyamina

80+ Platinum
5600x i kule tipi wraith prism ile kullanıyorum. Gayet yeterli değerler alıyorum. 559tl lik x123 fan amazondan alabilirsin. Kutu içeriğinde macunda var.

Elwasy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
119
İsim
Ataberk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sıvı soğutma alma.
Hocam emin misiniz? kule tipi fanlar bana göre sıvı soğutma kadar yeterli gelmiyor eğer sıvı soğutmadan daha iyi derseniz bunu alacağım ama yine de sıvı soğutucu olarak bundan iyisi varsa önerilerinize de açığım

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,811
İsim
Murat Orhan
Hocam emin misiniz? kule tipi fanlar bana göre sıvı soğutma kadar yeterli gelmiyor eğer sıvı soğutmadan daha iyi derseniz bunu alacağım ama yine de sıvı soğutucu olarak bundan iyisi varsa önerilerinize de açığım
Sıvı soğutmaların da iyisi kötüsü var. Bu fiyatlara Kötü-Orta bir sıvı soğutma hiçbir halta yaramaz. Peerless assasin ile 7800x3d soğutuyor millet top tier bir hava soğutucu.

Elwasy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
119
İsim
Ataberk
Sıvı soğutmaların da iyisi kötüsü var. Bu fiyatlara Kötü-Orta bir sıvı soğutma hiçbir halta yaramaz. Peerless assasin ile 7800x3d soğutuyor millet top tier bir hava soğutucu.
Sipariş ediyorum o zaman hocam en iyi seçenek bu ise.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,811
İsim
Murat Orhan
Hayırlı olsun.

Elwasy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
119
İsim
Ataberk
ayrıca bir sorum daha var hocam amazondan tray işlemci almayı planlıyorum daha önce amazondan 5 tane monitör aldım ve kusurlu çıktı. Tray işlemcide bir sorun çıkarsa pin yamuk gelmesi veya daha önceden kullanılmış bir işlemci gelmesi durumunda ne yapmalıyım?

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,811
İsim
Murat Orhan
ayrıca bir sorum daha var hocam amazondan tray işlemci almayı planlıyorum daha önce amazondan 5 tane monitör aldım ve kusurlu çıktı. Tray işlemcide bir sorun çıkarsa pin yamuk gelmesi veya daha önceden kullanılmış bir işlemci gelmesi durumunda ne yapmalıyım?
En kötü iade edilir işlemciler daha sağlam yapıya sahipler sorun çıkma olasılığı çok düşük.

Elwasy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
119
İsim
Ataberk
En kötü iade edilir işlemciler daha sağlam yapıya sahipler sorun çıkma olasılığı çok düşük.
Daha önce kullanılmış bir işlemci gönderme ihtimalleri olmaz değil mi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eğer öyle bir şey varsa direkt siparişi iptal edeceğim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,811
İsim
Murat Orhan
Daha önce kullanılmış bir işlemci gönderme ihtimalleri olmaz değil mi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eğer öyle bir şey varsa direkt siparişi iptal edeceğim.
Çok çok düşük bir ihtimal hocam.

Top Bottom