Neler Yeni

Öneri HANGİ SUPERBOX OPERATÖRÜ TERCİHİNİZ, KULLANICILARIN YORUMLARI?

Forjest

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
696
İsim
Murat
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji,bilgisayar,yazılım,açıkkaynak işletim sistemleri,katılımsız programlar,Linux,windows,işletim sistemleri modifikasyonları
Facebook
muratist55
HANGİ SUPERBOX OPERATÖRÜ TERCİHİNİZ, KULLANICILARIN YORUMLARI?
Herhese merhabalar bulunduğum bölgede yeni taşındığım lokasyonda, fiber alt yapısı olmadığından dolayı, superbox internet'i alma düşüncemden dolayı burada değerli üye arkadaşlarımızın, engin bilgilerinden yararlanabileceğimi düşünerek, konu açmaya karar verdim. Hali hazırda bu sistemde kullanıcı olanlar memnunlarmı, memnunlarsa eğer, detaylarını bizlerle paylaşabilirlerse herkes için iyi olacaktır. Negatif ve Pozitif durumlarıda belirtirlerse eğer daha da iyi olacaktır. Eminim güzel yorumlar gelecektir.
ÖZETLE:
Operatör adı, kullanılan modem, gelen giden hız vb. değerleri stabiliteleri memnuniyetler ve memnuniyetsizlikler v.s. Yorum olarak sizlerden beklemekteyim.
" Şimdi söz sizde değerli arkadaşlar. Saygılarımla. "

superbox-tak-calistir-ev-interneti-kampanyasi.jpg

dutemo

80+ Gold
En İyi Cevap
3
HANGİ SUPERBOX OPERATÖRÜ TERCİHİNİZ, KULLANICILARIN YORUMLARI?
Herhese merhabalar bulunduğum bölgede yeni taşındığım lokasyonda, fiber alt yapısı olmadığından dolayı, superbox internet'i alma düşüncemden dolayı burada değerli üye arkadaşlarımızın, engin bilgilerinden yararlanabileceğimi düşünerek, konu açmaya karar verdim. Hali hazırda bu sistemde kullanıcı olanlar memnunlarmı, memnunlarsa eğer, detaylarını bizlerle paylaşabilirlerse herkes için iyi olacaktır. Negatif ve Pozitif durumlarıda belirtirlerse eğer daha da iyi olacaktır. Eminim güzel yorumlar gelecektir.
ÖZETLE:
Operatör adı, kullanılan modem, gelen giden hız vb. değerleri stabiliteleri memnuniyetler ve memnuniyetsizlikler v.s. Yorum olarak sizlerden beklemekteyim.
" Şimdi söz sizde değerli arkadaşlar. Saygılarımla. "

superbox-tak-calistir-ev-interneti-kampanyasi.jpg
Hocam yazlıkta kullanmıştık. Turkcell telefon hattı mükemmel çekmesine rağmen süperbox 3-4 mbps oluyordu en fazla. 4.5g paketini kullanmıştık. Açıkçası hiç memnun değildim.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,354
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz
Hiçbiri, fazla uzatmaya gerek yok. 4.5G kalitesi her geçen gün düşüyor artacağı yerde.

Top Bottom