Neler Yeni

Hangi Uygulama İle Tasarlayabilirim?

Burak.twitchNietral

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Burak Öztürk
“Konu yanlış olduysa kusura bakmayın bulamadım.”Arkadaşlar aklımda bir kaç t-shirt tasarımı var isteyip te bulamadığım.Bunları bir yerde tasarlayıp giymek istiyorum.Kullanımı zor olmayan yada bunu öğren daha iyi olur dediğiniz programlar nelerdir? Fazladan 1 2 tane yapıp satışa sunacağım belki istek olur devam ederim ama ana hedefim kendi seveceğim t-shirtler

İbrahim_Talha

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,942
İsim
İbrahim Talha DEMİR
“Konu yanlış olduysa kusura bakmayın bulamadım.”Arkadaşlar aklımda bir kaç t-shirt tasarımı var isteyip te bulamadığım.Bunları bir yerde tasarlayıp giymek istiyorum.Kullanımı zor olmayan yada bunu öğren daha iyi olur dediğiniz programlar nelerdir? Fazladan 1 2 tane yapıp satışa sunacağım belki istek olur devam ederim ama ana hedefim kendi seveceğim t-shirtler
Aklındaki tasarımı adobe'nin photoshop gibi uygulamalarında tasarla. Ardından mockup olarak kıyafetli bir şey seç. Başka bir yöntem vardır. Ama benim bildiğim bu

Burak.twitchNietral

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Burak Öztürk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aklındaki tasarımı adobe'nin photoshop gibi uygulamalarında tasarla. Ardından mockup olarak kıyafetli bir şey seç. Başka bir yöntem vardır. Ama benim bildiğim bu
Daha önce pek bir kullanmışlığım olmadı.Tabi çocukken pes 13 te falan forma çizmek dışında 😀.Kullanımları zor mu peki?

İbrahim_Talha

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,942
İsim
İbrahim Talha DEMİR
Daha önce pek bir kullanmışlığım olmadı.Tabi çocukken pes 13 te falan forma çizmek dışında 😀.Kullanımları zor mu peki?
Benim de tasarım yönüm zayıf. Kullanmayı bilmiyorum. Sadece tasarımcı arkadaşlarla çalışmıştım. Oradan çok az bilgim var.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
929,006
Üyeler
145,296
Son üye
Katanam
Top Bottom