Neler Yeni

Hangi Wi-Fi kartını almalıyım?

Fordon Greeman

80+ Bronze
Arkadaşlar ROG Strix B550-A kullanıyorum ve hala bir Wi-Fi kartı almış değilim. Aklımda 3 model var. Aralarında fiyat farkı da var. Sizce hangisini almalıyım? Daha iyi öneriniz var mıdır? Wi-Fi 6 olursa iyi olur. Wi-Fi 5 önerecekseniz de fiyatının uygun olması daha iyi olur eğer üzerine çok az çıkıp Wi-Fi 6 alabileceksem anlamı kalmaz çünkü.

Pişmaniye

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,838
İsim
Can BOZKURT
Arkadaşlar ROG Strix B550-A kullanıyorum ve hala bir Wi-Fi kartı almış değilim. Aklımda 3 model var. Aralarında fiyat farkı da var. Sizce hangisini almalıyım? Daha iyi öneriniz var mıdır? Wi-Fi 6 olursa iyi olur. Wi-Fi 5 önerecekseniz de fiyatının uygun olması daha iyi olur eğer üzerine çok az çıkıp Wi-Fi 6 alabileceksem anlamı kalmaz çünkü.

Tp link olanı kullanıyorum laptopumda wifi kartı bozuk diye. Bir sorun yaşamadım.

Alabiliyorsanız en altdaki depoparkdakini alın geçin hocam kral kart

asertyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Top Bottom