Neler Yeni

Hangisi alınır? Qcy T13 ANC vs XIAOMI Redmi Buds 4 Active

Ö.F.Ö

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
934
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mesaj otomatik birleştirildi:

Yanlşıklıkla entere bastım açıldı konu a daha konuyu hazırlamamıştım. Neyse bu ikisinden birini alıcam da kararsız kaldım konu açayım dedim hangisini önerirsiniz?

IKeeqo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
İbrahim
t13 fiyatına göre gayet iyi bir kulaklık. Uzun süre kullananlar(ben dahil) kopma sorunları olduğunu söylüyor. Ses kalitesi, dokunmatiği vs güzel alıpta pişman olacağın kulaklık değil. Redmi buds 4 denemediğim için bilemiyorum Youtube'den enes özen kanalında iki kulaklığında testine bakabilirsin

Ö.F.Ö

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
934
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
t13 fiyatına göre gayet iyi bir kulaklık. Uzun süre kullananlar(ben dahil) kopma sorunları olduğunu söylüyor. Ses kalitesi, dokunmatiği vs güzel alıpta pişman olacağın kulaklık değil. Redmi buds 4 denemediğim için bilemiyorum Youtube'den enes özen kanalında iki kulaklığında testine bakabilirsin
tamamdır hocam teşekkürler

Ö.F.Ö

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
934
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
t 13ü almaya karar verdim de o kopma sorunu ne sıklıkla oluyor? bir de uzun süreden kastınız 1 günde uzun süre kullanınca mı kopma sorunu oluyor yoksa aylarca kullandıktan sonra mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Nebi Okumuş
5 aydır t13 kullanıyorum batarya performansı ses kalitesi anc özelliği vs fiyatına göre çok iyi. Kopma sorunu yaşamadım ama telefonum cebimdeyken elimle cebimi kapattığımda kopma oluyor saniyelik. Bu benm telefonumla da alakalı olabilir.

Ö.F.Ö

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
934
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
5 aydır t13 kullanıyorum batarya performansı ses kalitesi anc özelliği vs fiyatına göre çok iyi. Kopma sorunu yaşamadım ama telefonum cebimdeyken elimle cebimi kapattığımda kopma oluyor saniyelik. Bu benm telefonumla da alakalı olabilir.
anladım hocam teşekkürler

apole

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
Eren Turhan
T13 bas olarak daha kaliteli veriyor ses kaliteside bir tık daha iyi buds 4 modeli daha uzum süreli gidiyor birde yanlış hatırlamıyorsam anc yoktu t13 alın

Top Bottom