Neler Yeni

Hangisi Daha Mantıklı

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1

kadiks

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,222
İsim
Kadir Bey

Adries

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Fehmi Özdemir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ikisi de değil
Kanka bütcem çok yok 170 TL fln var
Mesaj otomatik birleştirildi:

ikisi de değil
ama james donkeye parayı basarım :D

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1

kadiks

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,222
İsim
Kadir Bey
Kanka bütcem çok yok 170 TL fln var

ama james donkeye parayı basarım :D
1609407349325.png

Ben önerimi yaptım dostum

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,859
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113

kadiks

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,222
İsim
Kadir Bey
1609407580299.png

Bu hepsiburada
1609407600451.png

Bu itopya.
Linki düzgün atmalıydın.
İnternette inceleme videoları mevcut git izle seç al.

bilgisayarından memnun musun? yine alacak olsan yine bunu mu alırdın? masaüstü mü laptop mu sana göre? bu 3 sorumu da cevaplarsan mutlu olurum.
Sırası ile cevaplayayım
1- Oldukça memnunum
2- Yine alacak olsam bu fiyata bunu alırdım(özellikleirne göre fiyatına bakarsak daha iyisi yok.)
3-Masaüstü daha iyi olur ama ben üniversiteye gidecegim için laptop aldım. Benzer performanslı masaustu daha ucuza toplanır. Çok gezen birisi ise tabi ki laptop

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,859
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Alıntıyı görüntüle
Bu hepsiburada
Alıntıyı görüntüle
Bu itopya.
Linki düzgün atmalıydın.
İnternette inceleme videoları mevcut git izle seç al.

Sırası ile cevaplayayım
1- Oldukça memnunum
2- Yine alacak olsam bu fiyata bunu alırdım(özellikleirne göre fiyatına bakarsak daha iyisi yok.)
3-Masaüstü daha iyi olur ama ben üniversiteye gidecegim için laptop aldım. Benzer performanslı masaustu daha ucuza toplanır. Çok gezen birisi ise tabi ki laptop
aynı fiyata derken 4800h 8 core 16 thread olması lazım ona denk bir işlemci olarak i5 10400f i tercih edip gtx 1650ti yerine 1650 super tercih edip, monitör klavye fare kamera kulaklık vs eklendiği zaman hemen hemen aynı fiyata denk geliyor.

Top Bottom