Neler Yeni

Hangisini seçmeliyim

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Veli Tunç
Bütçe
2000
Bu 7si arasından hangisini seçmeliyim
Nays da indirim var doğrudur arkadaşlar ama nays kullanamam kredi kartı ile 3 ay sonra ödemeli 3 taksit kampanyasından yararlanıcam
Varsa bu bandda önerilerinizi alabilirim

Ekler

• IMG_7158.png
    IMG_7158.png
    1 MB · Hit: 33
  • IMG_7157.png
    IMG_7157.png
    1 MB · Hit: 31
  • IMG_7156.png
    IMG_7156.png
    903.6 KB · Hit: 31

Celilkug

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
183
İsim
Celil
stel series 1 ve tuf gaming alınmaz bence bütce varsa logitech ve hyperx bak
o bütçede aslında alabileceğin 3 4 tane kulaklık var
1-cloud2
2-corsair void elite
3-razer blackshark v2
4.logitech serisi 435 535 felan bak araştır hatta o bütcede stel series 3 5 bile alınmaz oyun için bence genede araştır knk detaylı paran boşa gitmesin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu 7si arasından hangisini seçmeliyim
Nays da indirim var doğrudur arkadaşlar ama nays kullanamam kredi kartı ile 3 ay sonra ödemeli 3 taksit kampanyasından yararlanıcam
Varsa bu bandda önerilerinizi alabilirim
bütce varsa bunada bakabilirsn

gerçi bu xbox içinmiş ama pc içinde kullanılır

EmreErkanAydın

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
605
İsim
Emre Erkan Aydın
logitech 435-535 önermem bende g535 var beş para etmez yalıtım yok 33saat kullanım ömrü olan kulaklık 1 gün bile dayanmıyor sesler keza kötü müzik falan dinlenmiyor tüm sesi dışarı veriyor ve kronik sıkıntılı sol kulaktan cız diye bir ses geliyor kulağı tırmalıyor garantiye yolladım gelen üründe de aynı sorun var SteelSeries Arctis 7x+ Plus Wireless aldım bu gelince logitech tekrar garantiye gönderecem

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Veli Tunç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
logitech 435-535 önermem bende g535 var beş para etmez yalıtım yok 33saat kullanım ömrü olan kulaklık 1 gün bile dayanmıyor sesler keza kötü müzik falan dinlenmiyor tüm sesi dışarı veriyor ve kronik sıkıntılı sol kulaktan cız diye bir ses geliyor kulağı tırmalıyor garantiye yolladım gelen üründe de aynı sorun var SteelSeries Arctis 7x+ Plus Wireless aldım bu gelince logitech tekrar garantiye gönderecem
Şu an asus tuf h1 ile steelseries artics 1 arasındayım

Top Bottom