Neler Yeni

Öneri Hangisini tavsiye edersiniz//Anket

Hangisini almalıyım?

• iPhone 11

Oylar: 11 78.6%
  • Xiaomi 13lite

Oylar: 2 14.3%
  • Realme 10pro

Oylar: 1 7.1%
  • Huawei gt3

Oylar: 0 0.0%
  • Huawei nova 10 pro

Oylar: 0 0.0%

• Oy kullanan toplam üye
    14

cakaresul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
293
İsim
Resul ÇAKAR
Telefon alacağım, bütçe 18k ama olabildiğince f/p olsun istiyorum

Estetik dursun ve uzun süre donma kasma olmasın isterim.

Liste dışı tavsiyeniz varsa da yazmanızı rica ederim.

Önerileriniz için şimdiden teşekkürler.

ahmet mardinden telefon bak yurtdışı belki seçimden sonra kayıt ücretleri düşer uyguna getirirsin kankam. Iphone 13-14

cakaresul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
293
İsim
Resul ÇAKAR
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

cakaresul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
293
İsim
Resul ÇAKAR
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ahmet mardinden telefon bak yurtdışı belki seçimden sonra kayıt ücretleri düşer uyguna getirirsin kankam. Iphone 13-14
Ya seçimden sonra fırlarsa? Dolar Euro zaten artacak oda kafamı kurcalıyor..
Mesaj otomatik birleştirildi:

devasa fark var
Söyleyebilir misiniz hocam ne farklar var, iPhone kullanıcısı olmadığım için çok bilgim yok bu konuda

r4NG3r

80+ Silver

Söyleyebilir misiniz hocam ne farklar var, iPhone kullanıcısı olmadığım için çok bilgim yok bu konuda
En büyük fark ekran.

Onu kastetmedim kanka, diyorum ki telefonu yurtdışı cihazı olarak Ahmetmardinden ucuza al, zaten ilk 120 gün mü ne simli kullanabiliyorsun, sonra diyorum seçimden sonra telefon kayıt ücretleri düşerse daha uyguna gelir. Ben sana telefonu değil kaydı seçimden sonra hallet diyorum xd

SametBuYav

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
393
İsim
cancan
İlgilendiği Kategoriler
Akıllı Telefon
11 ile 12 arasında fark yok diyorlar, sadece tasarım farkı mi ne varmış bilginiz var mı?
Aşırı fazla fark var her konuda 12 daha iyi ikinci el 12 pro bulabilirseniz uygun fiyatlı kaçırmayın derim

MertFM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,055
İsim
Mertcan Ceylan
üniversite öğrencisiysen sana tavsiyem biraz bekle seçimlerden sonra %50 indirim falan olacak diyordu kk olabilir

cakaresul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
293
İsim
Resul ÇAKAR
üniversite öğrencisiysen sana tavsiyem biraz bekle seçimlerden sonra %50 indirim falan olacak diyordu kk olabilir

Hocam iyi diyorsunuz da biraz kumar gibi oluyor sanki, hangi tarafın kazanacağı belli değil, kur artar diye düşünüyorum, halimiz ne olacak o belli değil. Bu ve bunun gibi sebeplerden kaynaklı çok beklemekte istemedim bilemiyorum

Hocam iyi diyorsunuz da biraz kumar gibi oluyor sanki, hangi tarafın kazanacağı belli değil, kur artar diye düşünüyorum, halimiz ne olacak o belli değil. Bu ve bunun gibi sebeplerden kaynaklı çok beklemekte istemedim

Ahmet Mardini ilk defa senden duydum bu arada hocam, adam kaçak telefonu bildiğimiz internetten satıyor güvenilir mi? Bide nasıl satıyor 😂

Son düzenleme:

MertFM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,055
İsim
Mertcan Ceylan
Hocam iyi diyorsunuz da biraz kumar gibi oluyor sanki, hangi tarafın kazanacağı belli değil, kur artar diye düşünüyorum, halimiz ne olacak o belli değil. Bu ve bunun gibi sebeplerden kaynaklı çok beklemekte istemedim bilemiyorum

Hocam iyi diyorsunuz da biraz kumar gibi oluyor sanki, hangi tarafın kazanacağı belli değil, kur artar diye düşünüyorum, halimiz ne olacak o belli değil. Bu ve bunun gibi sebeplerden kaynaklı çok beklemekte istemedim

Ahmet Mardini ilk defa senden duydum bu arada hocam, adam kaçak telefonu bildiğimiz internetten satıyor güvenilir mi? Bide nasıl satıyor 😂
ben uzun zamandır bakıyorum telefonlara aşırı bir artış olmuyor bir anda ama tabi tercih size kalmış benim gönlüm 16 17k iphone 11 e gitmediği için acele etmiyorum kaç yıllık telefon bence o fiyatı haketmiyor

cakaresul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
293
İsim
Resul ÇAKAR
ben uzun zamandır bakıyorum telefonlara aşırı bir artış olmuyor bir anda ama tabi tercih size kalmış benim gönlüm 16 17k iphone 11 e gitmediği için acele etmiyorum kaç yıllık telefon bence o fiyatı haketmiyor
haklısın aslında neyse yapacak bir şey yok bekleyeceğim sanırım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
949,163
Üyeler
149,502
Son üye
yalavo77
Top Bottom