Neler Yeni

Harddisk den gelen ses sorunu

Alinan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Akın
Arkadaşlar, bana bir şey deyin de içim rahatlasın. HDD'den dııı diye ses geliyor. Vidaları sıkı. HDD sıfır, garantili.
Kasayı oynatınca düzeliyor ama kasaya ufacık parmağım deyse ses yükseliyor, çekince tekrar gidiyor, kasayı hareket ettirince de ses yükseliyor (düşük, orta, yüksek düzey). Kasayı tam yerine getirince düşük ama sinir bozucu, kasayı tekrar oynatınca orta parmağım deyince yükseliyor. HDD arasına kağıt koydum, yine aynı. Plastik koydum, aynı. Acaba yeni olduğundan mi? Kafa atma ve bip sesi değil, sağlık testleri tam.

simo0275

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
234
İsim
ismail aydilek
kendi odanda çok sessiz bir ortamdaysan o tür ince sesleri duyman normal hdd nin içinde dikler çok yüksek bir hızda döndüğü için az da olsa ses yapması normal dediğin gibi kafa atma ve daha farklı bir ses değilse eğer. ben ilk laptp aldığımda gece hdd nin sesini duyuordum eğer sağlığı nomal çalışmasında problem yoksa takma kafana

Alinan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Akın
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kendi odanda çok sessiz bir ortamdaysan o tür ince sesleri duyman normal hdd nin içinde dikler çok yüksek bir hızda döndüğü için az da olsa ses yapması normal dediğin gibi kafa atma ve daha farklı bir ses değilse eğer. ben ilk laptp aldığımda gece hdd nin sesini duyuordum eğer sağlığı nomal çalışmasında problem yoksa takma kafana.
Eski harddisk te yoktu böyle bi ses ( 4 disk şuanki ) i eskisi 2 disk ondan olabilir.

Top Bottom