Neler Yeni

harddiskim kendi kendine oyunları siliyor veya hata veriyor.format attım ve hala aynı şekil devam ediyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yunus Emre Şener
öncelikle hepinize hayırlı ramazanlar.bilgisayarım uzun bir süreden beri sürekli d sürücüsünde sıkıntılar çıkarıyor.kendi kendine sürekli d sürücüsünün dosya konumunu açıyor ve çoğu oyunlarda sıkıntı yokken güncelleme hatası veriyo.steam üzerindeki oyunlarda disk yazma hatası diyor origin gibi diğer platformlarda direk güncellenme hatası alıyorum. Bazı zamanlarda herhangi bir oyunu açarken herhangi bir hata veriyor ve hatayı kapatıp bi kaç kez daha denedikten sonra açılıyor ve son zamanlarda bilgisayar açılırken D: Scaning and Repair diyor bi kaç dakka ardından açılıyor bilgisayarım ve genel olarak bütün oyunları açtığımda tekrardan indirme ekranı geliyor, oyunlar kendi kendine kaldırılmış sanırım ama kısayolları duruyor.Bazende her bilgisayarı açtığımda oyunların ve programların kısayolları fotoğraftaki gibi silinmiş gözüküyor. BAD SEKTÖR olayını gördüm onun için iki farklı uygulama indirdim [HDD REGENERATOR , HD TUNE) ikisindede tarama yaptım bişey çıkmadı.acaba format atsam düzelirmi yada çaresi nedir yardımcı olurmusunuz
2 gün önce böyle bir şey paylaşmıştım.HD TUNE uygulamasından harddisk için tam hata taraması yaptım ve sonuçlar bu şekilde.hardiskin sağlık durumuna baktığımda ise bunlar "warning" olarak gözüküyor. paylaştığım sorunlarda devam ediyor bu durumda ne yapabilirim?

Ekler

• a.png
    a.png
    104.5 KB · Hit: 72
  • Adsız.png
    Adsız.png
    77.9 KB · Hit: 70
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
206
İsim
Bedirhan SAMSA
Instagram
bedirhansamsa
Steam
Bedirhaaan
Facebook
bedirhansamsa34
Twitter
bedirhansamsa
Temiz kurulum yaptınız mı?

106410

80+ Silver
HDD ölmüş Bad Sector var yeni disk alman lazım.

En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
206
İsim
Bedirhan SAMSA
Instagram
bedirhansamsa
Steam
Bedirhaaan
Facebook
bedirhansamsa34
Twitter
bedirhansamsa
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yunus Emre Şener
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
206
İsim
Bedirhan SAMSA
Instagram
bedirhansamsa
Steam
Bedirhaaan
Facebook
bedirhansamsa34
Twitter
bedirhansamsa
evet steamdan oyun indirirken disk yazma hatası aldım ve yine önüme d diski dosya konumu açılıyor kendi kendine
Mesaj otomatik birleştirildi:

nasıl ölebiliyor sebebi ne
Yeni disk almanız gerekiyor. Zarar görmüş.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,988
Üyeler
152,386
Son üye
onurcengz
Top Bottom