Neler Yeni

Yardım Harici driver taktım harddiskim bozuldu

LordCh4os

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Umutcan Ekinci
Merhaba arkadaşlar aşağıdaki pcye her zaman kullandığım Seagate Backup Plus Portable Drive 2TB taktım ve bilgisayarım klasörü açıktı üstteki yeşil bar dondu ve yanıt vermedi ben de pc ye reset attım ve kartı çıkradım blue ekran verip otomatik kurtarmaya geçti daha sonra tekrar açmaya çalışınca hiç ekran gelmiyordı sinyal yok hatası alıyordum ve bip sesi gelmiyordu harddiski sökünce sistem bios menüsüne sıkıntısız girdi anlaşılan harddiskte sorun var. 2TBlık harici harddiski içindeki verileri kurtarmak için başka bilgisayara taktım ve onda da aynı şekilde pc dondu reset attım onda sıkıntı yok şuan. Hem harddiskin hem de harici kartımın içindeki veriler benim için çok önemli onları nasıl kurtarabilirim yardımcı olursanız sevinirim. Ayrıca neden böyle olduğu hakkında hiçbir fikrim yok nedeni nedir acaba ve harddiski ve harici diski tamir edebilme şansım var mıdır?

İntel i3 3.Nesil İşlemci
Nvidia GT630 Ekran Kartı
Asus Anakart
Seagete Baraccuda 1TB Harddisk 7200 RPM

LordCh4os

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Umutcan Ekinci
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Başka pc ye harddiski bağladım ve açılışta repairing dedi ve sistem açıldı verilerimi yedekledim ve daha sonra tekrar önceki pc ye taktım harddiski bu sefer her açılışta yaklaşık 10 sn repairing c diyor ve açılıyor ama pc cok yavasladi sıfırlamam sorunu çözer mi acaba

Top Bottom