Neler Yeni

harici hardisk yavaşlığı

denoo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
deniz kalemdar
harici hardisk kullanmaya başladım ama hızı yavaş herhangi bir hızlandırma programı vesaire varmıdır ?

nostrovia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
DirtyBlue
SSD kullanımından sonra normal harici HDD sonuçta depolama için daha yüksek kızlar için harici SSD veya harici M2 SSD alınabilir.

xTURANN

80+ Bronze
harici hardisk kullanmaya başladım ama hızı yavaş herhangi bir hızlandırma programı vesaire varmıdır ?
Nasılsa öyledir, hızlandırma olmaz. Kaldı ki Yavaşsa, sağlığı falan düşük olabilir.

nostrovia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
DirtyBlue
Mekanik bir harici diskten birde 5400 rpm ise. Normal

denoo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
deniz kalemdar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mekanik bir harici diskten birde 5400 rpm se. Normal
ben hardiski takıyorum ilkbaşta ışığı geliyor çalışmaya başlıyor sonra çalışmayı durduruyor pc de görmüyor

nostrovia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
DirtyBlue
Düşündünüz mü hiç ?

Shourd

80+ Silver
SSD kullanımından sonra normal harici HDD sonuçta depolama için daha yüksek kızlar için harici SSD veya harici M2 SSD alınabilir.
Daha yüksek kızlar derken o.O2
Mesaj otomatik birleştirildi:

hızı yükseltemezsiniz sadece stabil tutabilirsiniz 2.el aldıysanız içindekileri temizleyip sürücüyü en iyi duruma getirin

Lost_Dragon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
798
İsim
Göksel Gündüz
ben hardiski takıyorum ilkbaşta ışığı geliyor çalışmaya başlıyor sonra çalışmayı durduruyor pc de görmüyor
Kasadaki bütün USB girişlerini denedin mi ? Arka taraftaki anakart üzerindeki USB girişlerini de dene. Sanki yeterli gücü alamıyormuş gibi geldi bana.

denoo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
deniz kalemdar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kasadaki bütün USB girişlerini denedin mi ? Arka taraftaki anakart üzerindeki USB girişlerini de dene. Sanki yeterli gücü alamıyormuş gibi geldi bana.
reyiz hepsine taktım başta çalışıyor seside geliyor sonra tik diye bir ses gelip çalışmayı durduruyor anlamadım bende daha dün aldım programla sağlığına baktım herşeyi yüzde yüz çalışıyor sağlık durumuda iyidi bugün böyle oldu

nostrovia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
DirtyBlue
Büyük ihtimal düşmüş ve HDD hasar görmüş yenisini almanız gerekecek.

Top Bottom