Neler Yeni

Çözüldü✓ Hassasiyetimi Yükseltmeli Miyim?

jaxinho

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Emre
Genelde FPS rekabetçi oyunlar oynuyorum ve aimim de bence gayet iyi. Fakat dpi'ım yüksek olsa da (bakmadım ama 7000 vardır.) hassasiyetim 1.50 civarlarında. Ve fareyi bilekle döndürdüğüm için fareyi tamamen döndürüşümde çeyrek tur civarı döndürebiliyorum. Ve bu arkamdan gelen düşmanlara karşı tepki sürem çok artıyor. Sizce hassasiyeti bozmalı mıyım?

Shourd

80+ Silver
Genelde FPS rekabetçi oyunlar oynuyorum ve aimim de bence gayet iyi. Fakat dpi'ım yüksek olsa da (bakmadım ama 7000 vardır.) hassasiyetim 1.50 civarlarında. Ve fareyi bilekle döndürdüğüm için fareyi tamamen döndürüşümde çeyrek tur civarı döndürebiliyorum. Ve bu arkamdan gelen düşmanlara karşı tepki sürem çok artıyor. Sizce hassasiyeti bozmalı mıyım?
ilk olarak bu kadar hassaiyetle çeyrek dönmesi imkansız ben örneğin valoda 0.40 da 2400dpi da oynuyorum bileğimi hafif döndürdüğümde tam bir dönüşü 100 alırsak 50 si kadar döüyor ve bu arada yüksek dpi ve hassaiyette oynamayı becerirsen iyi bi şekilde en iyi oyunculardansındır yüksek hassasiyetle vurmak düşüğe göre daha zor ve daha profesyonellik gerektirir haberin olsun

Son düzenleme:

Shix2x

80+ Bronze
7000dpi nedir hocam 1200 bile çok hızlı geliyor.

jaxinho

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Emre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Genelde FPS rekabetçi oyunlar oynuyorum ve aimim de bence gayet iyi. 1000 dpi'da kullanıyorum ve hassasiyetim 1,
ilk olarak bu kadar hassaiyetle çeyrek dönmesi imkansız ben örneğin valoda 0.40 da 3200dpi da oynuyorum bileğimi hafif döndürdüğümde tam bir dönüşü 100 alırsak 50 si kadar döüyor ve bu arada yüksek dpi ve hassaiyette oynamayı becerirsen iyi bi şekilde en iyi oyunculardansındır yüksek hassasiyetle vurmak düşüğe göre daha zor ve daha profesyonellik gerektirir haberin olsun
1000 dpimış :))
50 civarlarında. Ve fareyi bilekle döndürdüğüm için fareyi tamamen döndürüşümde çeyrek tur civarı döndürebiliyorum. Ve bu arkamdan gelen düşmanlara karşı tepki sürem çok artıyor. Sizce hassasiyeti bozmalı mıyım?
Mesaj otomatik birleştirildi:

özür dilerim 1000 dpi'mış çok abarttım :))
Mesaj otomatik birleştirildi:

ilk olarak bu kadar hassaiyetle çeyrek dönmesi imkansız ben örneğin valoda 0.40 da 2400dpi da oynuyorum bileğimi hafif döndürdüğümde tam bir dönüşü 100 alırsak 50 si kadar döüyor ve bu arada yüksek dpi ve hassaiyette oynamayı becerirsen iyi bi şekilde en iyi oyunculardansındır yüksek hassasiyetle vurmak düşüğe göre daha zor ve daha profesyonellik gerektirir haberin olsun
1000 dpi'mış pardon :)

Shix2x

80+ Bronze
Evet arttirmalisin bence.

Top Bottom