Neler Yeni

hatalı parktan ceza yedim

postac

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Postac Catsop
Ailecek geç bir vakitte plaja gittik tıklım tıklımdı park yeri aradık bulamadık dükkan önü desem değil kaldırım desem değil baya da bir insan park etmiş ve etmeye devam ediyordu biz de oraya koyduk 690 tl 61/1-n maddesinden ceza yemişiz benzer olay yaşayan var mı süreç nasıl ilerler?

eneskaya6

80+ Bronze
erken ödersen %25 indirimli ödersin, ödemekten başka çaren yok. cezaları kabullenin bahane aramayin

Svemort

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Baran YAĞÇI
erken ödersen %25 indirimli ödersin, ödemekten başka çaren yok. cezaları kabullenin bahane aramayin
Ne bahanesi hocam adamın hakkıdır ödememek çünkü yaya yolu olmadığı belli bir yere park etmiş yani ceza sebebi olarak gösterilen madde hatalı
Mesaj otomatik birleştirildi:

En azından söylediklerinden bunu yorumladım

eneskaya6

80+ Bronze
Ne bahanesi hocam adamın hakkıdır ödememek çünkü yaya yolu olmadığı belli bir yere park etmiş yani ceza sebebi olarak gösterilen madde hatalı
Mesaj otomatik birleştirildi:

En azından söylediklerinden bunu yorumladım
ceza yiyen kimse tüh öyle yapmistim dedigini asla duymadim(ilk cezamda bende dahil) klasik cümleler kalıplastı artik hocam. ama park ettigi yerin google mapsten fotosuny atma şansi varsa bakmak isterim merak ettim

Svemort

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Baran YAĞÇI
ceza yiyen kimse tüh öyle yapmistim dedigini asla duymadim(ilk cezamda bende dahil) klasik cümleler kalıplastı artik hocam. ama park ettigi yerin google mapsten fotosuny atma şansi varsa bakmak isterim merak ettim
Ayn foto görsek daha iyi olur

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
958,635
Üyeler
151,256
Son üye
alprntpgc
Top Bottom