Neler Yeni

hava soğutma önerisi

Leonidax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
842
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime
merhaba beyler şu anda intel işlemci var elimde i5 9400f sıcaklıktan kendine res atıp atıp duruyor pc hava soğutma önerebilir misiniz? vatandan max 250tl bütçem

crazyreign

80+ Titanium
En İyi Cevap
80
Dahası  
Reaksiyon skoru
38,606
İsim
Hayalet
İlgilendiği Kategoriler
fotoşop

Leonidax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
842
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sıcaklıktan dolayı olduğuna emin misin? Bu iyi gibi.
abi bilmiyorum kaanckya sorduğumda işlemcin sıcaklıyor diyor 4dk prime95 testine soktum normalde 10dk sokucaktım 4cü dakkda 96dereceye çıktı işlemci stok fanını kullanıyorum bide m.2 ssd hemen ekran kartı ve işlemcinin dibinde ondan ssd de ısınıyor onuda vericem garantiye yazma hızıda düşük böyle toptan halledicem olayı

crazyreign

80+ Titanium
En İyi Cevap
80
Dahası  
Reaksiyon skoru
38,606
İsim
Hayalet
İlgilendiği Kategoriler
fotoşop
abi bilmiyorum kaanckya sorduğumda işlemcin sıcaklıyor diyor 4dk prime95 testine soktum normalde 10dk sokucaktım 4cü dakkda 96dereceye çıktı işlemci stok fanını kullanıyorum bide m.2 SSD hemen ekran kartı ve işlemcinin dibinde ondan SSD de ısınıyor onuda vericem garantiye yazma hızıda düşük böyle toptan halledicem olayı
Harbiden ısınıyormuş. O kadar ısınmıyor normalde diye biliyorum ama neyse. Bu sorununu çözer.

Leonidax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
842
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Harbiden ısınıyormuş. O kadar ısınmıyor normalde diye biliyorum ama neyse. Bu sorununu çözer.
inşallah çözer :/ yoksa ben kudurucam bugün 3kere üst üste pc kendini resetledi işlemcim 63 derece arkada bitek mc ve dc açık bide google ona rağmen restart attı pc kendine

crazyreign

80+ Titanium
En İyi Cevap
80
Dahası  
Reaksiyon skoru
38,606
İsim
Hayalet
İlgilendiği Kategoriler
fotoşop
inşallah çözer :/ yoksa ben kudurucam bugün 3kere üst üste PC kendini resetledi işlemcim 63 derece arkada bitek mc ve dc açık bide google ona rağmen restart attı PC kendine
Aslında boost kapatılıyor da nereden kapatılıyor bilmiyorum o anakartta.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
961,441
Üyeler
151,746
Son üye
Eru_ila
Top Bottom