Neler Yeni

Havale ile alışverişe güvenmeli miyim?

Merhaba arkadaşlar ben sahibinden üzerinden temiz iphone x buldum ama tam 7 bin tl var bende o yüzden ordan alırsam 500 tl daha param güvende hizmet bedeli çıkıyor alamıyorum satan kişide bayan yani wpdan konuştuk havale ile atsam olur mu falan o da verdiğim zaman görüntülü ararım dedi güvenmeli miyim sizce havale biraz sıkıntı uygulamadan almak daha mantıkı ama 500 tl bile yok elimde olsa ordan alıcam 7 bine anlaştık
Telefon

Tearz

80+ Silver
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
En İyi Cevap
1
Merhaba arkadaşlar ben sahibinden üzerinden temiz iphone x buldum ama tam 7 bin TL var bende o yüzden ordan alırsam 500 TL daha param güvende hizmet bedeli çıkıyor alamıyorum satan kişide bayan yani wpdan konuştuk havale ile atsam olur mu falan o da verdiğim zaman görüntülü ararım dedi güvenmeli miyim sizce havale biraz sıkıntı uygulamadan almak daha mantıkı ama 500 TL bile yok elimde olsa ordan alıcam 7 bine anlaştık
Telefon
Hayır. 1K TL olsa bile ortada 7K var. Küçük miktar vermemek için büyük miktarını kaybetme. Çok kötü niyetli insan var.

BixiBlake

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,605
İsim
Lokman Doğan
Ben güvenmem ankarada bi tanıdık varsa o elden alsın

Doc Hudson.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
300
İsim
BehzatÇ
Elden alıp size kargolayabilcek bir akrabanız arkadaşınız vs varmı

Dahası  
Reaksiyon skoru
901
İsim
Onur Uygun
İlgilendiği Kategoriler
PC toplama
Instagram
onur27uygun
Sınırlı bütçem
Mesaj otomatik birleştirildi:

Satıcıda bayan yani erkek olsa o tür şeyler yapar ama bi bayandan beklenmez bence öyle şeyler
Alma kardeşim

Top Bottom