Neler Yeni

Havit Gamenote Fuxi H3 Pişman eder mi

anifraxe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Furkan
Merhabalar, hâli hazırda Cooler Master CH321 kulaklıklara sahibim. Pedleri suni deri olduğundan dolayı inanılmaz terleme yapıyor. Onun haricinde kulaklığımın her şeyinden son derece memnunum. Bilgisayarda kullanabilmek için terletmeyecek kulaklık arayışına girdim bundan dolayı da ilk olarak kulak içi kulaklıklara baktım ve Havit TW970 kulaklıkları buldum. Aldım fakat kulaklıklarımı aşırı derecede rahatsız etti. O yüzden kulak içi kulaklık bakmayı bıraktım. Kulak içi kulaklıklar ile hiçbir şekilde rahat edemediğimi fark ettim. TW970'i iade ettim ve alternatif kulak üstü kulaklıklara yöneldim. 1000 TL bütçede kumaş pedli alınabilecek tek kulaklık bu araştırdığım kadarıyla. Yani bütçem düşük olduğu için başka bir seçeneğim yok gibi gözüküyor. Bu kulaklığı deneyimleyen arkadaşlardan yorumlarını ve tavsiyelerini bekliyorum. İnceleme videolarında bir hâyli övülüyor fakat forumlarda da bir o kadar gömülüyor bu kulaklık.

Kulaklıktan beklentilerim:

İyi bir mikrofon ve terletmemesi.

Rekabetçi oyunlarla pek aram yok o yüzden ses kasma performansı gibi şeyler aramıyorum kulaklıktan. Bu beklentilerle bu kulaklık alınır mı sizce?

Top Bottom