Neler Yeni

Havit Gamenote H2002P vs Rampage RM-F5 Fury X

Rozenn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Mehmet Akif Kalyoncu
Merhaba 1000TL fiyat bandında oyuncu kulaklığı arıyorum ve iki model arasında kaldım. H2002P modeli forumlarda çok övülüyor fakat dip ses problemi yaşayanlar olduğunu gördüm. Fury X modelinde ise göze çarpan bir problem göremedim. Sizce bu iki kulaklık arasından hangisi alınmalı? Bu fiyatlarda daha iyi bir öneriniz var mı?

HacıSOFU

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,895
İsim
Hacı
2002P alırım.

ArkDesign

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Emirhan Aylanç
Merhaba 1000TL fiyat bandında oyuncu kulaklığı arıyorum ve iki model arasında kaldım. H2002P modeli forumlarda çok övülüyor fakat dip ses problemi yaşayanlar olduğunu gördüm. Fury X modelinde ise göze çarpan bir problem göremedim. Sizce bu iki kulaklık arasından hangisi alınmalı? Bu fiyatlarda daha iyi bir öneriniz var mı?

h2002p Tek sıkıntı kafan büyükse alma olmaz benim kafam orta büyüklükte olduğunu düşünüyorum en yüksek seviyede tam ve rahat.

ozan2327

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
554
İsim
ozan başaran
havit tabiikide fiyatının çok çok üstünde bir performans veriyor

akeenx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
. .
havit tabiikide fiyatının çok çok üstünde bir performans veriyor
şahsi fikrim h2002pden çok daha kaliteli bir kulaklık fury x. Çoğu kişi rampage olduğu için direkt h2002p önermiş fakat fury x 10 db daha fazla ses seviyesine sahip ve zamanında bu kulaklık forumlarda cloud 2 gibi kulaklıklarla karşılaştırılıyordu, rampage ürünleri genelde kalitesiz oluyor fakat, bu furylevel ile rampage markasının birlikte yaptığı için fury serisinin malzeme kalitesi ve donanımı diğer rampage ürünlerinden çok farklı. Örnek vermek gerekirse aynı serinin faresine bakarsanız dönemine göre gayet kaliteli olan paw 3335 sensör kullanılmış.
(bu arada tabikide cloud 2nin rakibi furyx olamaz fakat ürünün markasına göre kaliteli olduğunu anlatmaya çalışıyorum)

Alyx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
631
İsim
Murat
H2002p kullaniyorum ve cok memnunum mikrofonu ses kalitesi gayet iyi

Rozenn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Mehmet Akif Kalyoncu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
şahsi fikrim h2002pden çok daha kaliteli bir kulaklık fury x. Çoğu kişi rampage olduğu için direkt h2002p önermiş fakat fury x 10 db daha fazla ses seviyesine sahip ve zamanında bu kulaklık forumlarda cloud 2 gibi kulaklıklarla karşılaştırılıyordu, rampage ürünleri genelde kalitesiz oluyor fakat, bu furylevel ile rampage markasının birlikte yaptığı için fury serisinin malzeme kalitesi ve donanımı diğer rampage ürünlerinden çok farklı. Örnek vermek gerekirse aynı serinin faresine bakarsanız dönemine göre gayet kaliteli olan paw 3335 sensör kullanılmış.
(bu arada tabikide cloud 2nin rakibi furyx olamaz fakat ürünün markasına göre kaliteli olduğunu anlatmaya çalışıyorum)
Yani bana kalırsa genel farklar şöyle fury modelinde 50mm sürücü H2002P de 53mm sürücü var fury de ses seviyesi 10db fazla ve mikrofon kalitesi daha iyi.
Fury X modelini tercih edeceğim sanırım. 50mm ile 53mm arasında bi fark olur mu acaba?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şimdi trendyol yorumlarına baktım da fury kulaklıkta bayağı bozukluk olduğunu söyleyenler var.

https://ty.gl/3wl8b7jlnlkuh 4.4

https://ty.gl/tkkf2c3wnjc1y 4.6

Son düzenleme:

akeenx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
. .
Yani bana kalırsa genel farklar şöyle fury modelinde 50mm sürücü H2002P de 53mm sürücü var fury de ses seviyesi 10db fazla ve mikrofon kalitesi daha iyi.
Fury X modelini tercih edeceğim sanırım. 50mm ile 53mm arasında bi fark olur mu acaba?
furyxin zamanında rampage markasının en üst modeli olduğundan dolayı teknik detaylarını bilmesemde havitin fiyat performans kulaklığından daha kaliteli bir sürücü kullandığını düşünüyorum. Aynı bütçede kulaklık önerisi ararken benide fiyatı şaşırttı, ondan dolayı sabah yazdığım mesajtan sonra bende 1 tane söyledim. Cuma gününe gelir gibi duruyor isterseniz cuma gelince buraya iyi olup olmadığını yazarım fakat bence buna gerek bile yok. H2002pde dip ses sorunu olduğundan bahsediliyor.

Şimdi trendyol yorumlarına baktım da fury kulaklıkta bayağı bozukluk olduğunu söyleyenler var.

https://ty.gl/3wl8b7jlnlkuh 4.4

https://ty.gl/tkkf2c3wnjc1y 4.6
Genel ürün kalitesinden bahsediyorum hocam eğer bozulur diye bir şüpheniz varsa bir şey diyemem. O zaman diğer kulaklığı alın içiniz rahat etsin

Top Bottom