Neler Yeni

Hawk Chair V6 oyuncu koltuğu nasıldır?

Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Ronaldo
Hawk Chair V6 oyuncu koltuğu fiyatına göre nasıldır? Tavsiye eder misiniz? Bu koltukla ilgili bir bilginiz ya da bir tecrübeniz varsa paylaşırsanız sevinirim. Ya da bu fiyatlarda başka marka model oyuncu koltuğu öneriniz varsa onlara da açığım. Xdrive Anka modeli de hemen hemen aynı fiyatlarda bulunabiliyor.

eneskaya6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,174
İsim
Enes kaya
Güzel koltuk alinir ama zamaninda exvrga andromeda ile arasinda kalmistim exvrgayi sectim kiyaslayinca daha dolgun hissetiriyor

EmirhanBayramFK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
590
İsim
Emirhan Bayram
İlgilendiği Kategoriler
Yurt İçi Alışverişler-E-Ticaret-Pazaryerleri-Tüketici Hakem Heyetleri-Donanım/Yazılım
Güzel koltuk alinir ama zamaninda exvrga andromeda ile arasinda kalmistim exvrgayi sectim kiyaslayinca daha dolgun hissetiriyor
Direk mağazasına gittim. Exveganın. Daha sonrasında Xdrive modelini aldım. Malzeme kalitesi olarak Xdrive daha kaliteli. Ama özellik açısında Exveganın opsiyonları ve özellikleri Xdrive'a/Hawk'a göre daha fazla.

Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Ronaldo
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Direk mağazasına gittim. Exveganın. Daha sonrasında Xdrive modelini aldım. Malzeme kalitesi olarak Xdrive daha kaliteli. Ama özellik açısında Exveganın opsiyonları ve özellikleri Xdrive'a/Hawk'a göre daha fazla.
Xdrive'ın hangi modelini önerirsiniz hocam?

EmirhanBayramFK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
590
İsim
Emirhan Bayram
İlgilendiği Kategoriler
Yurt İçi Alışverişler-E-Ticaret-Pazaryerleri-Tüketici Hakem Heyetleri-Donanım/Yazılım
Xdrive modellerinde modellerin birisi oturma yeri geniş birinin dar buna kesinlikle bakarak alın. Xdrive Toryum modelini aldım. Ortası kumaş yan tarafları deri model. Ayakları metal. Malzeme kalitesi iyi ve kurulumu kolay. Sana toryum modelini öneremem çünkü kendi boyutlarına göre alman daha iyi olacaktır. Bu arada Amazonda kampanya oluyor 9 takside kadar peşin fiyatına alabiliyorsun bilgin olsun.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
931,407
Üyeler
145,987
Son üye
relax050
Top Bottom