Neler Yeni

Hawk fab vs ZİO -İkisinden birini seçer misiniz ?

tiger1

80+ Bronze
Hawk 5700 TL

Zio 9800 TL (kurulu gönderimi seçmezsem 8800 TL).

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,115
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Modelleri biz mi tahmin ediyoruz?

tiger1

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Modelleri biz mi tahmin ediyoruz?
Furkan beycim kusura bakmayın efendim. Buyrunuz. Linkini attığım Hawk. Fotoğrafını yüklediğim zio venom GAMİNG. Ha bu arada 3. Seçenek olarak da Ikea Markus düşünüyorum. Bu üçünden birini alacağım.

Ekler

• Screenshot_20240916-004936.jpg
    Screenshot_20240916-004936.jpg
    417.6 KB · Hit: 36

Gurkanpiro

80+ Gold
Furkan beycim kusura bakmayın efendim. Buyrunuz. Linkini attığım Hawk. Fotoğrafını yüklediğim zio venom GAMİNG. Ha bu arada 3. Seçenek olarak da Ikea Markus düşünüyorum. Bu üçünden birini alacağım.

zıo veyahut ıkea markus hawkın sungerının ınce oldugunu soyluyolar

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,184
İsim
Mehmet Aslan

hocam zio da ki deri sanırım. Deri almanızı tavsiye etmem.

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,184
İsim
Mehmet Aslan
Yok hocam özelleştirme kısmından oturma ve sırt kısmını premium kumaş seçebiliyorum. Alırsam öyle alırım yani.
Zio yayıncılar tarafından çok metediliyor , kullananda çok , kaliteli anladığım kadarıyla. Deri olmamak şartıyla bence alınabilir.

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,115
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker

Bütçen ne kadar maksimum söyler misin?

tiger1

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bütçen ne kadar maksimum söyler misin?
Hocam bütçe konusunda sıkıntım yok fakat bir koltuk için de çok para dökmek istemiyorum. Siz kendi mantığınıza göre değerlendirip öyle bir öneride bulunursanız sevinirim.

Furkyyy

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Deri tercih edecek olursan ZIO al derim, yoksa HAWK da F/P yani.

tiger1

80+ Bronze
Deri tercih edecek olursan ZIO al derim, yoksa HAWK da F/P yani.
Hocam deri alma düşüncem yok. Zio'da kumaş seçeneği var fakat fiyat konusuna kafam takıldı. Zio 9800 TL'ye değer mi veya hawk alsam 5700 TL'ye pişman eder mi. Bir de ikea markus çeliyor aklımı 8500 TL'ye. Bilmiyorum çok zor karar.

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,115
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Hocam bütçe konusunda sıkıntım yok fakat bir koltuk için de çok para dökmek istemiyorum. Siz kendi mantığınıza göre değerlendirip öyle bir öneride bulunursanız sevinirim.
Benim önerim XDrive Atak olur. Hawk çok iyi değil bende üst modeli var Future alt mekanizma ve işçilik güzel ama biraz konforsuz. XDrive Atak'da var alt mekanizma üzmez zaten yenilediler ilk seride kırılıyordu mekanizma sonradan düzelttiler şuan sağlam ve konforlu bir koltuk tabi fiyatı bi tık pahalı en ucuz 9.5K imiş.

Furkyyy

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Hocam deri alma düşüncem yok. Zio'da kumaş seçeneği var fakat fiyat konusuna kafam takıldı. Zio 9800 TL'ye değer mi veya hawk alsam 5700 TL'ye pişman eder mi. Bir de ikea markus çeliyor aklımı 8500 TL'ye. Bilmiyorum çok zor karar.
HAWK uzun süre kullanımda neler yaratır bilemiyorum. ZIO fiyatına değer bir marka, ürünleri kaliteli genel anlamda sorun yaşayan pek fazla kişi göremedim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
997,089
Üyeler
157,891
Son üye
Faruk515
Top Bottom