Neler Yeni

Hawk Gaming Chair Future yorumlarınız

Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
Celil Emre Danişmant
Satış sitelerinde okuduğum yorumlar, kullanıcıların inceleme videolarından vs. yola çıkarak bu ürünü sipariş ettim. Siz değerli donanım arşivi forum üyelerinden bu koltuğu kullanan varsa deneyimlerini paylaşmalarını rica ediyorum. Artıları ve eksileriyle bahsederseniz memnun olurum. Son olarak boyun yastığı hakkında herkes taş gibi, çok sert falan demiş. Bu ne kadar doğru?

Dontaçhi

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,493
İsim
Ümit Can
Hawk bana göre Oyuncu koltuklarının Apple'ıdır. Ben fazlasıyla seviyorum FAB Serisi çok iyi Future daha üst düzey bi model, Future'a hiç oturmadım denemedim ama FAB'dan daha üst düzeyse daha iyidir diye düşünüyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
Celil Emre Danişmant
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hawk bana göre Oyuncu koltuklarının Apple'ıdır. Ben fazlasıyla seviyorum FAB Serisi çok iyi Future daha üst düzey bi model, Future'a hiç oturmadım denemedim ama FAB'dan daha üst düzeyse daha iyidir diye düşünüyorum.
FAB yerine Future tercih etmemin ilk sebebi malzeme kalitesinin daha iyi olması. Ben uzun yıllar boyunca kullanabileceğim bir şey arıyorum. Eşyalarımı kullanırken çok dikkat ederim, zarar vermeden kullanmaya çalışırım. Bu yüzden monte veya demonte ederken bile zarar görecek kalitede parçalara sahip olması ihtimalini göze almak istemedim. Bir kere alayım alırken %50 fazla ödeyeyim iyisi olsun dedim. İyi bir tercih yaptığımı düşünüyorum. Şu boyun yastığı konusu biraz kafama takıldı sadece.

Top Bottom