Neler Yeni

Hazır sistem alıcam kasanın bir önemi var mı yoksa farketmiyor mu ?

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,680
İsim
Orkun
O zaman da fiyat artıyor tabi
Aynen, r5 5600 için de stok soğutucu değiştirmek gerekiyor o da oldukça ısınan bir işlemci. Aynı yola çıkıyor ikisi de

Koba

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Eren Atasever
Aynen, r5 5600 için de stok soğutucu değiştirmek gerekiyor o da oldukça ısınan bir işlemci. Aynı yola çıkıyor ikisi de
Valla bilemedim kral resmen kumar işi şu pc toplama senin dediğin de mantıklı ama 3200 mhz ram korkuttu şuan sıkıntı olmaz tabi oda ilerde değiştiriceğim zaman anakartla değiştirmem gerekecek nasıl yapacam çok kararsız kaldım vallahi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sende mi bu sistemi kullanıyosun

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,680
İsim
Orkun
Valla bilemedim kral resmen kumar işi şu pc toplama senin dediğin de mantıklı ama 3200 mhz ram korkuttu şuan sıkıntı olmaz tabi oda ilerde değiştiriceğim zaman anakartla değiştirmem gerekecek nasıl yapacam çok kararsız kaldım vallahi

Sende mi bu sistemi kullanıyosun
Yok hocam bende şuan i3 12100f li sistem var, yeni sistem aldım donanımarşivi nin çıkardığını

3200mhz olmasına takılma 3600 ile arasında devasa fark yok 2 3 fps oynatır oyunlarda.

Koba

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Eren Atasever
Yok hocam bende şuan i3 12100f li sistem var, yeni sistem aldım donanımarşivi nin çıkardığını

3200mhz olmasına takılma 3600 ile arasında devasa fark yok 2 3 fps oynatır oyunlarda.
O zaman yüksek ihtimal senin dediğine gelicem hocam 4060 ti dual olması ayrı bir güzel sıvı soğutma takınca da 25 bine çıkıyor makul yani fiyatta Allah razı olsun yine bir sorum olursa rahatsız ederim kral seni olur mu

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,680
İsim
Orkun
O zaman yüksek ihtimal senin dediğine gelicem hocam 4060 ti dual olması ayrı bir güzel sıvı soğutma takınca da 25 bine çıkıyor makul yani fiyatta Allah razı olsun yine bir sorum olursa rahatsız ederim kral seni olur mu
Olur hocam, şimdiden hayırlı olsun. Müsait olursam cevap vermeye çalışırım. Bu arada sıvı soğutma koyacaksan gamebooster olanı koyma diğerlerinden koy.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
935,362
Üyeler
146,925
Son üye
enes2enes
Top Bottom