Neler Yeni

Hazır Sistem Mi Toplama Mı Almalıyım

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Furkan ozata
Merhabalar, aynı sistemin bir versiyonunu toplamam mı mantıklı yoksa direkt hazır sistemi almam daha mı karşı olur sizce? Sistem özellikleri şu şekilde, ryzen 5 yerine ryzen 7 5700x ekledim

Ekler

• 6A41353D-315D-46FD-95D3-88E1DCE7B69C.jpeg
    6A41353D-315D-46FD-95D3-88E1DCE7B69C.jpeg
    422.1 KB · Hit: 38
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,115
İsim
Osman
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
Gaming gecesinde falan bir sürü parça indirime giriyor bence indirimleri takip edip daha uyguna alabilirsin sistemi

ramo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
230
İsim
Ramazan
Merhabalar, aynı sistemin bir versiyonunu toplamam mı mantıklı yoksa direkt hazır sistemi almam daha mı karşı olur sizce? Sistem özellikleri şu şekilde, ryzen 5 yerine ryzen 7 5700x ekledim
Tek yerden toplayinca daha pahali oluyor ve butceni ne kadar harcayacani iyi planla yoksa iyi olmaz kendimden biliyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,115
İsim
Osman
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Kadir asaf çelik
İndirimleri Takip Edersen Daha İyi Bişey Bulursan İyi Olur Biraz daha sabredersen Yılbaşı Güzel indirim Oluyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Furkan ozata
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tek yerden toplayinca daha pahali oluyor ve butceni ne kadar harcayacani iyi planla yoksa iyi olmaz kendimden biliyorum
Farklı yerlerden aynı parçaları toplamaya çalıştığımda fiyat farkı çok çıkmıyor aslında, ya da ben parça alternatiflerini çok bilmiyorum. Ya da nasıl toplayacağımı da bilmiyorum aslında hahahaa
Mesaj otomatik birleştirildi:

Cuma ama başka sitelerde falanda aniden indirim olabiliyor itopya vs
Anladım, yani aslında parçaları tek tek toplamak daha uyguna gelecek kesin olarak sanırım

İndirimleri Takip Edersen Daha İyi Bişey Bulursan İyi Olur Biraz daha sabredersen Yılbaşı Güzel indirim Oluyor
Maalesef o kadar beklemek istemiyorum açıkcası

• Beğen
Reaksiyonlar: ramo
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,115
İsim
Osman
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
Farklı yerlerden aynı parçaları toplamaya çalıştığımda fiyat farkı çok çıkmıyor aslında, ya da ben parça alternatiflerini çok bilmiyorum. Ya da nasıl toplayacağımı da bilmiyorum aslında hahahaa

Anladım, yani aslında parçaları tek tek toplamak daha uyguna gelecek kesin olarak sanırım
Aynen öyle kasa olarak fark maxima v20 öneririm

ramo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
230
İsim
Ramazan

Alternatif parcalara yonelecen bazi markalarda oyle daha uyguna geliyor sadece ekran karti biraz pahaliya gelir

Top Bottom